Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte minden veszekedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden veszekedésnél szakítással fenyeget. Volt már ilyenben részed? Mit tettél?

Figyelt kérdés

Nagyon hirtelenharagú barátom van, borzasztóan fel tudja kapni 10 mp alatt a vizet egy kis apró hülyeségen is. Mostanában minden veszekedésnél szakítással fenyeget, hogy "akkor lehet menni", "keress mást, ha nem tetszik", és társai. Pedig ha gond van, én szeretném megbeszélni, az pedig nyilván nem opció, hogy ne vállaljam fel vele a konfliktust. Sokszor hiába próbálok neki segíteni, ha valami gondja van (nem velem, hanem pl munkahelyi, szülőkkel), a végén ott is én leszek a hibás. Hiába próbálom maximálisan támogatni, rajtam vezeti le a feszültségét. Annyira bizonytalannak érzem már magam emiatt, hogy komolyan fontolóra vettem a szakítást.

Volt már ilyenben részed? Van más megoldás, vagy szakítani kell?


2022. ápr. 19. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 megoldás van, a szakítás vagy az, hogyí elviseled és szenvedsz tovább és szép lassan leépülsz mellette. Hiába vársz a csodára, soha nem fog melletted, érted vagy a kapcsolatotokért megváltozni. Soha.
2022. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-essel értek egyet.


1. kap egy esélyt ezt megbeszéled vele , ha egyáltalán meg lehet beszélni...és nem agresszív. Ha meg lehet beszélni vele kap egy esélyt.


2. Tegyük fel nincs miről beszélni...ebben az esetben vagy kussban maradsz és mindent elviselsz vagy szakítasz.


DE! Ha vele maradsz és ő ilyen marad, Ne panaszkodj soha többé.

2022. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ja, egyszer én is jártam egy ilyen játszmázós drámakirálynő fasszal. Azt hitte, hogy majd térdre borulok, ha szakítással fenyeget, miközben tudom, hogy nekem van igazam és nem fogom hagyni, hogy szőnyeg alá söpörje a hülyeségeit.


Amint kiejtette a száján, hogy szakítani kellene, megkérdeztem tőle, hogy mikor húz el a qrva anyjába, ha már a konfliktust úgysem akarja megbeszélni. Ment a pislogás.

2022. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorom fegyvere volt, hogy állandóan a szakítással fenyegetőztem, mert olyankor megrémült. Aztán annyiszor mondtam én is, hogy már nem volt súlya, tudta, hogy üres fenyegetőzés. Leszoktam róla én is, rájöttem, hogy ez nem megoldás. Aztán jóval később, mikor egy másik barátom jött a szakítós dumával, már tudtam, hogy emögött nincs komoly szándék, aki szakítani akar, az szakít. Visszanyalt a fagyi, amikor mondtam, hogy oké.
2022. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cpt_Obviously ***** válasza:
97%
Aki 10 mp alatt felkapja a vizet, az nem normális. Főleg ha nem veled van baja, de veled goromba. Hagyd ott a francba, ebből lesz az hogy megüt, de akkor sem fogod hibáztatni.
2022. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakitottam. Nem bantam meg. O annal inkabb.
2022. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakítással, de azzal, hogy nem láthatom a gyerekem.

Szakítottam, és elpereltem tőle a gyerekem.

2022. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem ugyanezt csinálta csak ő nő volt. De nagyon ideggyenge volt
2022. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kinevettem és a következő hisztijénél kidobtam.


Na, akkor nézett csak igazán, meg könyörgött, hogy jaj így szeret, jaj úgy.... hápersze.

2022. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen kapcsolatból léptem ki. 2 évig tartott, szenvedtem is eleget. Egy kapcsolatban alapvető dolog a tisztelet és a leírtak alapján az már bőven nincs meg a barátod felől. Ez egyre csak rosszabb lesz. :( Én nagyon leépültem azalatt a 2 év alatt, sajnálom, hogy nem léptem hamarabb. Kívánom neked a legjobbakat!
2022. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!