Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jó hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó hozzáállás?

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátnőm. Férjnél van, 1 éves a közös gyerekük. A férje és a barátnőm nagyon különböznek. A csaj visszahúzodó és merev. A srác nyitott és vicces. Mindig is jolmeg értettem magam a pasival, a csajjal jóba vagyunk nagyon. Tudom, hogy a srácnak nem elég a házas élet mennyisége, se minősége. Nekem is van párom, viszont nekünk a szex nagyon jó. Néha egy kis pia mellett vannak beszólásai és elszólásai a páromnak, ami kinyílvánitja, hogy szeretem a szexet és bevállalós is vagyok. De soha nem csalom meg és csaltam meg a párom. Teljesen jól működünk együtt. Múltkor el mentünk a barátnőmmel vásárolni és mondta nézek a férjének alsógatyát, nekem mi tetszene. Csak pislogtam, mert mi közöm nekem az ő gatyájához.

A férje közben folyamatosan flörtöl velem, meg tudom, hogy bejövök neki, de nem qdok olxan jelet felé, ami két értelmű. Erre a barátnőm 2 napja át hívott, hogy maradjak már ott a gyerekkel, amíg el megy vásárolni, hamarosan jona férje is. Kicsit furcsa érzésem lett, de imádom a gyereket, ezért át mentem. Játszottunk az ágyon a kicsivel, mikor apa haza jött. Le feküdt mellénk és mint egy kis család röhögtünk, játszottuk. Nekem ez nagyon kellemetlen volt, alig vártam, hogy haza jöjjön az anyja. Mert meg kellett várnom, mert a "férje had pihenjen addig". Folyton jött utánam meg úgy vette ki a gyereket a kezemből, hogy végig simitotta a kezét a mellemen. Nekem ez sok volt. Mikor barátnőm haza jött, elmondtam neki, hogy nekem ez durván kellemetlen. Erre behívta a férjét és elkezdték mondani, hogy bele egyeznék, a párom tudta nélkül, hogy a férjével Néha szexeljek. Azóta kerülöm őket. Mi a fenét csináljak?


2022. ápr. 20. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó baratnod lehet ha ilyen dologra biztat.
2022. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőd, meg egy nyitott férje. A közelükbe nem mennék ezek után!
2022. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megtörtént eset....
2022. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, minden sora igaz... Jah, neem... 🤣
2022. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utolsókhoz szól. Szerintetek unalomból kitalálok random valamit? Igaz hogy annyira abszurd, hogy hihetetlen.

Nagyon kerülöm őket azóta

2022. ápr. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!