Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megnéz a párod más nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnéz a párod más nőket, bnőidet, stb, kíváncsian érdeklődve az utcán, azt hogy lehet "lenyelni"?

Figyelt kérdés

Vannak akik próbálkoznak is nála, de nem viszonozza.

Amikor valakit érdeklődve les engem annyira zavar.

Bennem nincsenek ilyenek, ha szembejön egy helyes srác is hogy érdekeljen, és "kutatva" nézzem, max rápillantok és ennyi.

A barátom meg még le is hajol(lejjebb biccenti a fejét) ha kocsiban(mikor állunk) pl nem látja jól a csajt, pláne azt, aki nála akar bevágódni.


Ez az érdeklődő, "kutató"tekintetei mikor hosszasan les más nőket, bennem rossz érzést kelt. Ha szólok érte, letagadja.


Hogyan lehet így együtt járni valakivel, hogy ezekkel én ne törődjek? Más hogyan tud?



2022. ápr. 20. 16:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyon bunkon és feltűnően csinalja az ciki.

Engem nem zavar, ha megnéz másokat feltéve, amíg normálisan teszi. Egy egy oda pillantás belefér diszkréten, de ennyi. Hajolgatni és a másik után fordulni azért már elég gaz.

Vagy elfogadod hogy ilyen vagy lelepsz. Megvaltoztatni nem fogod tudni.


23N

2022. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

Miért kellene lenyelni?


Szakíts.


Vagy úgy vagy vele, hogy még ezzel együtt is megéri? Akkor viszont nyeld le.


Döntsd el mi a fontosabb. A méltóságod vagy a remek kapcsolatotok?

2022. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ezt elfogadni? Uton útfélen csinálja.
2022. ápr. 20. 16:18
 4/39 anonim ***** válasza:
8%

Akkori barátnőmmel beszélgettem, és felhozódott egy kolléganőm neve.

Megkérdezte, hogy szép nő-e? Mire válaszoltam, hogy gyönyörű, és kívánatos. Visszakérdezett, hogy szebb és kívánatosabb-e, mint ő, mire megmondtam, hogy ő másképp szép és másképp kívánatos. Mire ő: "Jó válasz!"

2022. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt sehogy sem tűrném. Ok, ha együtt vagyunk, rápillant, esetleg DISZKRÉTEN, gyorsan végigméri, sőt meg is jegyezheti, hogy szerinte szép. De ez a nyálcsorgatós, kellemetlen, szexualizált töltetű bámulás akkor is kiábrándító és szánalmas, ha egyedül van, de hogy a párja jelenlétében.
2022. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
7%
Lányok..., ha tudnátok, hogy férfi barátok, apa-fia, vő-após párosok, miket szoktak beszélni a nőkről, ha nem vagytok jelen. >:) És igen, a diplomások is!!!
2022. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%
Tudjuk, nemi erőszak.
2022. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%

Mire válaszoltam, hogy gyönyörű, és kívánatos.

Ahogy a másikba is írtam - jó nagy paraszt vagy, hogy kívánatosnak titulálsz egy másik nőt a csajodnak. Örülj hogy nem vágott nyakon és hagyott ott rögtön.

2022. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

8.-ra.


De ha egyszer az? És a barátnőm is látta pár nappal később és elakadt a szava.

2022. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Megérdemlitek egymást.
2022. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!