Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megnéz a párod más nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnéz a párod más nőket, bnőidet, stb, kíváncsian érdeklődve az utcán, azt hogy lehet "lenyelni"?

Figyelt kérdés

Vannak akik próbálkoznak is nála, de nem viszonozza.

Amikor valakit érdeklődve les engem annyira zavar.

Bennem nincsenek ilyenek, ha szembejön egy helyes srác is hogy érdekeljen, és "kutatva" nézzem, max rápillantok és ennyi.

A barátom meg még le is hajol(lejjebb biccenti a fejét) ha kocsiban(mikor állunk) pl nem látja jól a csajt, pláne azt, aki nála akar bevágódni.


Ez az érdeklődő, "kutató"tekintetei mikor hosszasan les más nőket, bennem rossz érzést kelt. Ha szólok érte, letagadja.


Hogyan lehet így együtt járni valakivel, hogy ezekkel én ne törődjek? Más hogyan tud?



2022. ápr. 20. 16:10
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
71%

30.


Kishazánkban az 50 feletti férfiak többsége masszív alkoholista vagy(/és) cigikirály.

2022. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

31.-re.


Felétek.

2022. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
66%

32.


Neeeeem, ez országos. Amelyik meg ezekkel él, az nyugtató-altató egyéb függő, könnyűdrogos vagy munkamániás, amolyan "én a családomé' vállalom a tripla túlórát!" jellegűen.

2022. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok. Én nem ismerek 50 feletti alkeszokat. :D

De igen, van egy réteg, amelyik reggel a kisbolt/dohánybolt előtt issza a felest, aztán bemegy 2 kifliért vagy egy zacskó dohányért.

Na ezek szokták így nézni a csajokat.


Meg a tipikus rohadó, félig széteső melósautókból.

2022. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Sajnos nem IQ függő:(

Nem kis embereket ismerek, akik szintén ilyenek :(

2022. ápr. 21. 15:57
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert valaki "nem kis ember" még lehet primitív és sötét mint az éjszaka. Sajnos sok cégvezetővel tárgyalok, tudnék mesélni.
2022. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

36.-ra.


Hazudol!!! Itt olvastam a Gyakorin, hogy a diplomás = értelmiségiS, azaz művelt, kifinomult, intelligens, kvalifikált.

Aki nem diplomás, na az a büdösféregpiásasszonyverőprolisenkiféreg.


:)

2022. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

37! Sok nem diplomás cégvezető van, aki valakinek a valakije vagy jókor volt jó helyen vagy épp jól tudott segget nyalni. :D sajnos ma már nem a tudáshoz mérik azt, hogy ki jut előrébb. Néha a hajam kihullik, amikor elolvasom pl egy vezérigazgatónak a levelét.


Már minden rétegben megtalálhatóak azok az egyedek, akik sötétek mint az éjszaka. :D


Ezért mondtam azt, hogy lehet valaki cégvezető és járhat öltönyben, de akinek tekeredik a feje valami nő után (pláne úgy, hogy van is valakije), az sajna primitív és bunkó.

2022. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ami önbizalmat maga a nője alapoz meg ill erősít." Egyes férfiaknál , de egy béta és alfa nem a barátnőjéből nyeri az önbizalmát. Ha szerinted átlagos külsejű a barátod akkor lehet igazad.
2022. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!