Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy egy kapcsolat után ennyire jóban?

Figyelt kérdés
Több mint egy évig voltunk együtt...vége lett, én szakítottam vele.... utána bonyolult és hosszú de újra jóban lettünk volt h újra együtt pár napig de én részemről megint nem ment..aztán ő feladta, végül én akartam h újra legyünk együtt de ő mondta h nem tudna már bennem bízni ésh már nem menne neki velem...nos azóta jóban vagyunk ha találkozunk ölelgetjük egymást kézen fogva járunk de csók nincs és más sincs...mindig mondja h mennyire szeret ésh soha senki nem fog engem ennyire szeretni mint ő, nagyon ragaszkodik hozzám de állítása szerint csak mint barát baráti kézfogás barát iölelés...de nemhiszem el tényleg létezne ilyen h ennyire szeretne ennyi idő után de márcsak mint barát? én most várok hát ha összejövünk újra, de persze közben én szenvedek de várok. Csak reménykedem...nem tudom elhinni h ilyen létezne... mégis mért csinálja ezt mért jó ez neki ?! Ő 19/F Én 17/L
2010. szept. 16. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A "senki nem fog úgy szeretni mint ő" elég kemény duma...Nem szeretet ez.Amúgy úgyis lesz ami lesz nincs ezen mit tanácsolni,vagy tévedek?
2010. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Holdtündér ***** válasza:

Jajj már!

17 évesen engem is ezzel etetett meg az a görény. "Téged senki sem fog így szeretni, mint én". És voltam olyan hülye hogy el is hittem.

De szerencsére feleszméltem, remélem te is fel fogsz hamarosan, mert ez csak arra jó hogy bűntudatot és önbizalomhiányt okozzon.

2010. szept. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj más srácokkal is. Mit tud ő, amit a többiek nem?

Lehet csak azért érzed ilyen érdekesnek/különlegesnek, mert nem kaphatod meg...

Ha komolyan szeretne, akkor tenne érted, nem az eszét játszaná... ha valami csoda folytán tényleg szeret, akkor meg egy idióta. De nagyon kilóg a lóláb.


Ne azt nézd mit mond, hanem a cselekedetei mit sugallnak.

Ez sokat elárul.

2010. szept. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!