Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos, hogy a barátom kimondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy a barátom kimondja, hogy vonzónak talál engem?

Figyelt kérdés
Én sokszor mondom a barátomnak, hogy mennyire tetszik, de ő nagyon ritkán mondja, hogy szépnek gondol. Nekem fontos lenne, hogy kifejezze, de ha beszélnék vele erről, akkor félnék, hogy kényszeredetten mondaná, azt pedig nem szeretném. Szóval ha felhozom a témát, az a baj, ha nem, akkor az. Egyébként arról az aggályomról beszéltünk már, hogy igazán tetszem-e neki, és elvileg igen, és azt hiszem, el is hiszem, szóval, ha minden igaz, szépnek tart, csak nem szokta mondani.

2022. ápr. 22. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Erre mondják, hogy ha nincs baj, akkor csinál magának.

Ha nem tetszenél, veled lenne?

Mondjam azt, hogy liba vagy?

2022. ápr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Liba vagyok, igazad van. De azért jólesne, ha mondaná.
2022. ápr. 22. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha azt mondod neki, hogy neked szükséged van arra, hogy többször kifejezze szóban is a vonzalmát, azzal még semmi nincs.

Ne utasítsd, hogy mondja, hogy szépen vagy, csak az igényedet mondd el neki, hogy jól esne ha többször hallanád tőle.

2022. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz a szeretetnyelvetek. Az komolyabb probléma, hogy egyáltalán megkérdőjelezed, hogy tetszel -e neki, ez tényleg felesleges. Azt viszont nyugodtan megteheted, hogy megmondod neki, hogy jólesne a dícséret, ő is szóból ért, mint mindenki más.
2022. ápr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

1. Buta férfi megkőzelittést!


Kérdező egyszerűen csak kérd meg hogy többször mondja!

A férfiak szóból értenek, nem jelekből.

2022. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Kikérem magamnak, azért vagyunk páran akik értenek a jelekből is.

2022. ápr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
ki tudja, esélyes nem a szépséged miatt van veled,lehet csak megkedvelt, mi férfiak szerelem nélkül is tudunk párkapcsolatban élni.
2022. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. Persze persze, te igen! De a legtöbb nem!
2022. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!