Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy te is falra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy te is falra másznál ettől a viselkedéstől?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt. Tényleg minden szuper, olyan, mint egy álomkapcsolat. Egyvalamit kivéve, az online beszélgetéseket/chateléseket. Leírok néhány példát:

- Chaten gyakorlatilag smalltalkolunk, semmi mély téma, semmi érdemleges beszélgetés

- Vannak alkalmak, amikor 4-6-8 óra után méltóztat válaszolni, amit elfogadok, ne lógjon a telefonján egész nap, de mivel rendszeres, kicsit zavar. Ezt a hosszú időt persze egyből megszakítja, ha ő akar valamit, és ilyenkor az én mondandóm ignorálva van, nem is reagál rá.

- Értetetlen válaszokat ad. Például megkérdezem "hogy érzed magad, jobban vagy már?", és azt válaszolja, hogy "most fejeztem be a sorozatot". Nem értem mi olyan nehéz abban, hogy válaszoljon a kérdésre...

- Minden este elköszönünk egymástól, kivétel nélkül, amikor egyikünk elfekszik aludni. Ez alól kivétel az, amikor havonta kb 1x a beszélgetés kellős közepén egyszerűen eltűnik. Másnap egy bocsi sem fogad, hogy leszarta és elment aludni.

- Amikor elkezdünk egy témát, akkor kb a 3. mondat után fogja magát, és nem válaszol tovább.


Egyszerűen már nincs is kedvem írni neki semmit, teljesen felesleges. Csak én reagálom túl, vagy szerintetek is dühítő az ilyen?


2022. ápr. 22. 12:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Na, így már érthetőbb.

Nem akarok én lenni az, aki kavarja a kakát, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez távol van az igaz szerelemtől. Ameddig ott vagy vele, addig tök jó, meg minden, de ennyi, és nem több.

Van persze olyan, hogy valaki nem szeret egy platformot/eszközt. Mondjuk én pl. nem igazán szeretek telefonálni. Élőben szeretek találklozni/beszélgetni, chatelni szintén, valamiért a telefon az számomra annyira nem jön be. De ettől még ha úgy van, szívesen beszélgetek telefonon is a szerelmemmel. Mert jobban szeretem őt, mint amennyire nem szeretek telefonon kommunikálni.

Persze, ha nem csak veled ilyen, akkor ez lehet egy komolyabb személyiséghiba is, kicsit el van kényelmesedve.

2022. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is fontos ez, úgyhogy megértelek. Pont ezért ismerkedtem online. :D
2022. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"Nem akarok én lenni az, aki kavarja a kakát, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez távol van az igaz szerelemtől. Ameddig ott vagy vele, addig tök jó, meg minden, de ennyi, és nem több."


Elsőre nekem is ez volt a benyomásom, de ő tényleg mindenkivel ilyen..

2022. ápr. 22. 12:49
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Rohadt idegesítő a csajod. Írom ezt nőként.
2022. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Én teljesen kilennék tőled, szerintem kettőtök közül ő látja helyesen azt, hogy valójában mire való a chat.
2022. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Arra való, hogy bár kivettem a húst a mélyhűtőből, de b*szok válaszolni, hadd vegyen hazafelé a boltban...?
2022. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

De, ez rohadtul idegesitene miutan amit irsz, nem az online chat, hanem a mondandod leszarasa. Ha tenyleg nincs problema eloben, kizarolag telefonon hivnam vagy sms-t kuldenek. Erdekelne, hogy tenyleg oda se figyel semmire, amit a masik akar, vagy csak chatelni utal.

Nekem olyan baratsagom volt, ahol eloben ilyen volt a masik, szerintem amugy ez beteges, autisztikus volt nala, de total diszfunkcionalis volt szamomra az egesz, ugyhogy en kileptem.

2022. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
Bakker, a csajom szinte pont ugyanilyen. Azt hittem csak én szívok ezzel. Most már èn is ki merem jelenteni, hogy ez tényleg ultragáz.
2022. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem exem volt ilyen. Azt hittem, ez inkább férfiakra jellemző, de ezek szerint csak simán bunkó beleszarom viselkedés, amire kár kifogást keresni.
2022. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Az én barátom is ilyen:D Beletörődtem.

Ha annyira álomkapcsolat, próbáljatok meg kompromisszumot találni, de ne várd el, hogy úgy kezelje a csetelést, mint te

2022. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!