Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted is megalázó, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is megalázó, ahogy viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy elég sokat híztam a kapcsolatomban. Belekényelmesedtem, túlettem magam mindig, és most megvan az eredménye. Nem kertelek, durván 50 kiló jött fel rám az elmúlt 3 évben. Tudom, hogy fogynom kell.

Ma reggel a barátnőm ébredés után tényként közölte, hogy mostantól fogynom kell. Figyelni fog az egészséges kajára, és nem fogja hagyni, hogy ennyit egyek. Majd bekísért a fürdőbe, ráállított a mérlegre, és a szám láttán sajnálkozva mondta, hogy jézusom.. Ebédnél is kiszedte nekem a kaját, és közölte, hogy 3-ig nem ehetek semmit már.

Szörnyen megalázó ez az egész. Örülök, hogy segíteni akar, de úgy kezel, mintha valami gyerek vagy állat lennék.


2022. ápr. 22. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Elege lett, éreztetni akarta, hogy mennyire durva ez.

Örülj, hogy melletted áll és segíteni akar, nem elhagyott.

2022. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Az a szomorú, hogy ennyire igénytelen vagy önmagadra. Valószínűleg nem először próbál szólni, csak elengedted a füled mellett. Viszont tény, hogy nem jó a barátnőd módszere. Neked kellene elhatározni, a fogyás pedig összetett dolog, nem mindegy, hogy állsz neki.
2022. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jól kezeli a szituációt. El kell fogadnod, hogy bizony elszaladt veled a ló, ennek ellenére a barátnőd - ahelyett, hogy más pasik után nézelődne - még próbál segíteni is neked.
2022. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
A módszer nem jó, de valószínűleg másképp már nem tud rád hatni. 50 kiló 3 év alatt borzasztó sok és egészségtelen. Itt már nem csak esztétikai kérdés merül fel, hanem konkrétan élettani. Ekkora plusz súllyal terheled a szív- és érrendszered, az ízületeidet. A barátnőd talán úgy gondolja, azért volt szükség erre a durva szembesítésre, mert különben soha az életben nem állnál neki fogyni, hiába mondogatod. És valószínűleg igaza is van, mert különben eleve nem jöhetett volna fel rád 50 kiló. Ki kellett hogy billentsen a konfortzónádból, és mégha nem is értek egyet a módszerrel, lehet hogy pont ez kell neked ahhoz hogy tényleg elindulj a változás útján.
2022. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
9%
Valakivel ilyenek a nök, mást meg kritizálni se mernek.
2022. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt nem előzte meg 5-10-100 beszélgetés. Valóban megalázó, de ezek szerint eddig semmi nem volt, ami téged a változásra bírt volna, gondolom a tehetetlenség hozta ki ezt belőle. Ha nyújtanak egy segítő kezet, akkor fogadd el, nyilván van szabad akaratod, nem kell az ő szabályait betartanod, de akkor lássa, hogy te is akarod, és alakítsatok ki egy olyan rendszert, ami a megoldást hozza.
2022. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Fogadj szót a barátnődnek, különben el fog rángatni az ORVOSHOZ. Mondjuk nem ártana elzarándokolni a házidokihoz kérni egy nagylabort és EKG-t.

Elhiszem, hogy ez most roppant kellemetlen neked. De valószínűleg szeret téged a barátnőd és nem akarja, hogy fiatalon meghalj.

2022. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nyilván igaza van, de ez a kajamegvonás szerintem átlép egy határt. Mondtam neki, hogy nagyon éhes vagyok. Az volt a válasz rá, hogy "3 évig úgy ettél, mint egy malac, nem fogsz éhen halni napi 3500 kalóriától". Ezek a mondatok bánatnak nagyon
2022. ápr. 22. 15:23
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, ő nem az anyád, hogy ő etessen. Menjél el dietetikushoz, kezdjél el sportolni. Miért híztál ennyit, mármint miért etted túl magad?
2022. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Bszki, 50 kiló az rohadt sok!


Keress fel akkor egy személyi edzőt és kérj segítséget a mozgásban és a táplálkozásban is!


Nem szépen tálalja, de igaza van.

2022. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!