Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted is megalázó, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is megalázó, ahogy viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy elég sokat híztam a kapcsolatomban. Belekényelmesedtem, túlettem magam mindig, és most megvan az eredménye. Nem kertelek, durván 50 kiló jött fel rám az elmúlt 3 évben. Tudom, hogy fogynom kell.

Ma reggel a barátnőm ébredés után tényként közölte, hogy mostantól fogynom kell. Figyelni fog az egészséges kajára, és nem fogja hagyni, hogy ennyit egyek. Majd bekísért a fürdőbe, ráállított a mérlegre, és a szám láttán sajnálkozva mondta, hogy jézusom.. Ebédnél is kiszedte nekem a kaját, és közölte, hogy 3-ig nem ehetek semmit már.

Szörnyen megalázó ez az egész. Örülök, hogy segíteni akar, de úgy kezel, mintha valami gyerek vagy állat lennék.


2022. ápr. 22. 14:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban fogyni akarsz dietetikai konzultációval többet érnél el, mint 3500 kalóriáról való fokozatos csökkentéssel + esetleg obezitológiai szakellátással.
2022. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is megalázó.
2022. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt a bnod! Oszinte es aegiteni akar! Ezt ertekeld nagyon,mert ritka. Ilyen szituban inkabb megcsaljak a masikat vagy szakitanak!!
2022. ápr. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Koltt09 ***** válasza:
100%
Azt mondod, h ez megalázo, ahogy a baratnőd viselkedik. Ember ha 70 kiló voltál a kapcsolat elején akkor most 120 kiló vagy. Ez szerinted mekkora kibaszás a barátnőddel szemben? A te helyedben én magam kérném a barátnőmet, hogy ne hagyjon annyit enni, ha már magamtól nem birom meg állni. De valószínűleg ez az egész csak azért zavar téged, mert te teljesen jól el vagy igy, nem akarsz te lefogyni, csak azt akarod h a barátnőd ne baszogasson a súlyod miatt.
2022. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy valaki foglalkozik veled.
2022. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ez már trollkodás! 1500-2000 kalória ebédre az 2-3 fogás"


Csak megjegyzem, hogy a mekiben pl egy nagy menü kb 1400 kalória. Azt pedig énis benyomom a 65 kilómmal :D

2022. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Valójában a viselkedése csak a viselkedésed eredménye. Ahogy az előttem válaszolók is írták, örülj inkább annak, hogy először téged próbál "megjavítani" s nem másnál köt ki. Azért megjavítás, mert már nem úgy "működsz", ahogy a kapcsolatotok elején, amikor el kellett nyerni a barátnőd szívét.


Elég kendőzetlenül adja tudtodra, de a reakciójából én ezt úgy érzem, már enyhébb módon a múltban 100% hogy szóvá tette (kb. 20 kg-os hízás is elég szembetűnő azért). A Te részedről az ő irányába ez azért megalázás, mert már megnyerted a szívét, s innentől már nem is kell teljesíteni, hisz úgyis talonban van.. Igen, aztán mikor együtt vagytok mibe gyönyörködjön? Maximum behunyja a szemét s elképzeli a régi formád, vagy másról képzeleg, mert vizuálisan már nem hozod olyan mértékben lázba.


Nyilvánvalóan fájnak a szavai számodra ezt értem, de igaza van, ezt Te is tudod, hiszen akkor nem lennél emiatt frusztrált.


És valahol igen, megalázó mert gyakorlatilag a párodnak anyáskodni kell feletted, mert olyan vagy mint egy kisgyerek, aki pl. mértektelenül falja az édességeket és az anyuka korlátozza be, hogy *Kisfiam nem szabad ennyit, egészségtelen, elhízol és tönkremennek a fogaid is!* De kérdező Te már felnőtt ember vagy és nem a barátnőd dolga lenne az, hogy a lefogyasztásod megszervezze. És ez nemcsak fizikailag, külső szemmel van hatással a kapcsolatra, hanem érzelmileg is, mert nem egy felnőtt, kiforrott, magával tisztában levö és magáért plusz a tetteiért majd annak következményeiért felelösséget vállaló férfi mellett van, hanem kb egy nyavalygó kölyök mellett (bocsi ha ez így durva, de nekem így jön le a szituációtok) Neked kéne /kellett volna felismerned hogy fogynod kellene s ezért érdemben tenni, DE nem elsősorban amiatt, hogy kipattintsd magad az ellenkező nemnek, hanem a saját magad testi (és lelki) egészsége miatt.

Amit most tehetsz, az az, hogy próbálsz együttműködni s éreztetni vele hogy tényleg Te is szeretnéd ezt s nemcsak ő, ezzel kiküszöbölve a pszichés oldalt (anyuka regulázza a kisfiát), mert ez legalább annyira van hatással a kapcsolatot fűtő tűzre, mint a tetszetős megjelenés. Ha pedig tényleg nagyon bánt ahogy dorgál (próbál végre tettekre sarkallni, ha másképp nem megy), akkor beszéljétek meg, biztos ő neki sem esik ínyére a módszer, de bizonyára fontos vagy neki és nem akar rosszat neked..

2022. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Egyszer halogattam megcsinálni valamit hosszú hónapokig, majd a tesóm megunta és megcsinálta - rosszul.

Vérig voltam sértve, hiszen én megcsináltam volna jól ha vár még... mennyit is? Na ez volt az a pont ahol rájöttem, igaza volt. Nem megalázó a viselkedése hanem te szégyenled magad mert idáig fajult a dolog. Egyél kevesebbet mint amennyit a barátnőd mond, mozogj, és vissza fogod kapni a büszkeségedet.

2022. ápr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!