Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 32 évesen érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 32 évesen érzelmileg éretlen szeretni. Hogy lehet tanítani?

Figyelt kérdés

ugyanis számára a szerelem kimerül a féltékenységében, olyankor szid, de ragaszkodik hozzám én szenvedek, de ő is

amikor minden nyugodt, határozottan látszik rajta, hogy unja, nem tisztel, nem becsül(csúnyán beszél velem, vagy totál közömbösen).

ilyenkor eljutok a szintre, hogy szakítsunk

erre de ő annnyira szeret, ne hagyjam el, nem tud élni nélkülem.

szóval a szerelem szerintem egy kölcsönös egymás tisztelete, megértése, segítése, és az egy állandó, nyugodt dolog

nem egy ilyen harc, hogy egyszer le se sz*r máskor meghalna nélkülem

és ő nem látja magát kívülről

mit tehetnék

eszem szerint szakítsak, de a szívem szereti őt, de ez így szenvedés


2010. szept. 16. 11:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
kineveled és ott fog hagyni... velem megtörtént. igaz, hogy az én párom nem volt ilyen durva. csak... gondjai voltak. megoldottuk közösen, erre talált egy másik csajt... ott már jó lapokkal indult.
2010. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

családalapítás szempontjából jó?? egy olyan 32 éves férfi aki hol így,hol úgy bánik veled,csúnyán beszél,féltékeny..


szted a gyerekeitekkel h fog bánni? meg veled később? az ilyen k.efél félre folyamatosan és hülyít közben és ezzel fedi magát.


komolyan nem értem a csajokat mi a túrót akarnak egy ilyen majomtól??? miért hiszitek h majd ti megváltoztatjátok őket? ez baromság

2010. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Felnőtt személyiség nem nagyon változik.
2010. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Felnőtt személyiségnek nincs is szüksége ilyen változásra. :) Csak ez a pasi nem felnőtt személyiség, hanem felnőtt korú gyerek személyiség.
2010. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet kész, ha félre is sikerült...
2010. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

nos ott tartunk, hogy elmondtam neki őszintén milyen egy szerelem szerintem(nyugodt, állandó)és nem ilyen marcangoló lázadó dolog.

de a válaszából látszik, hogy még ott tart, hogy így-úgy szeretlek, minden helyre jön, meg a helyében én sem bíznék magamban, szóval még mindig nem látja a dolgokat kívülről. még mindig lázadozik, bizonygat.

és nem én váltom ki belőle, ahogy fentebb írta valaki

ugyanis a volt nőjénél is betegesen féltékeny volt, ahogy most nálam. csak ott még nyugodt szakasz sem volt, amit unhatott volna, mint nálunk mert a csaj nem hódolt be neki, nem "nyalt"ahogy én.

az ajánlott linket köszönöm, egyszer már megkaptam, egy kérdésemhez(ott a beteges féltékenység volt a bajom a párommal)végig olvastam, és rengeteg hasonlóság.

viszont nem tudok kilépni a kapcsolatból, ahogy javasolják, mert semmi önértékelésem nincs,hogy kellenék bárkinek és ezt nem tudom hogy a párom miatt érzem e, vagy amúgy is olyan lennék.

mindenki kérdése igazán, hogy minek vagyok vele.


ha lenne másik barátom, lehet kiderül 1év múlva,hogy az se normális

és ilyen 1-2 éves kapcsolatokat életem végéig bevállalhatnék

viszont már öregnek tartom magam, újabb és újabb próbálkozásokhoz, tekintve hogy egy nő biológiailag nem egészséges egyre később gyereket vállalni


eddig életem tele volt 2 éves kapcsolatokkal

de nem hiszem, hogy mindig az a megoldás ha elmenekül az ember a problémák elől

2010. szept. 17. 12:51
 18/30 anonim ***** válasza:

miért hány éves vagy? én 29évesen ismertem meg a férjem,most 33évesen 2gyeerekem van. hidd el nem jó ilyennek szülni,tönkremész te is meg a gyerekeid is.


igenis lépj le és keresd meg az igazit. a legjobb-én is ezt csináltam és bevállt-h már az elején el KELL mondani mit vársz. szépen elmondod,h "nézd,nekem ez kell és ez nem kell egy kapcsolatban. gyereket akarok,családot,hűséges társat stb."


én sem árultam zsákbamacskát a férjemnél-előtte én is vívtam sokat mással- és bejött. ő is elmondta mire vágyik, 5 éve vagyunk együtt,2 szép gyerekkel,boldogan


ne add fel!!!!!

2010. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

igazán örülök, hogy neked sikerült és jó ilyet hallani hogy 29 évesen sem késő

én 30 múltam.

és rengeteg ilyesmi kapcsolaton vagyok túl, hogy nem működik

és ezért mondtam ezzel életem végéig szórakozhatnék

ha kiléppnék, és megismernék egy jó embert, van arra garancia, hogy nem lép le x év múlva, vagy bármire?

nincs.

nos ennek a srácnak már tisztában vagyok azzal milyen jellem, most pedig az a kérdés hogyan lehet kezelni

mert ugye bárkit akit megismerünk, kb 1 év múlva mutatja ki a foga fehérjét, amit megismerek és megint lelépek?

meddig menjen még ez?

akkora válóok, ha valaki érzelmileg éretlen? annyira lehetetlen ezt megváltoztatni, hogy boldog lehessek?

ok . elhiszem.

most így belegondolva, keresek másvalakit inkább. ennyi idősen. pánikolok a korom miatt. remélem még tudok szubjektív lenni

köszi a tanácsot

2010. szept. 17. 13:36
 20/30 anonim ***** válasza:

Dr. Csernus "A nő" és "A férfi" című könyveit is ajánlom olvasásra.

Nagyon nem értelek. Miért is kell neked gyerek? Azért, mert minden feltétel adott, hogy egy gyermeknek életet adj és ennek a gyermeknek boldog élete legyen? Nem mindegy, hogy BOLDOG életet adsz a gyereknek vagy BOLDOGTALANT! Képzeld el, milyen élete lesz annak a gyereknek, akinek az apja nem becsüli az anyját? Ahol csak a folytonos féltékenykedés megy? Ahol csak akkor van nyugalom, ha az anya bekussol? Mit fog tanulni ez a gyerek? Biztonságban fogja magát érezni otthon, ha a szülők vagy marakodnak, vagy bűntudatuk van folyton? Ha nem érzi magát biztonságban otthon, akkor más közösségben, más kapcsolataiban hogyan fogja magát érezni?

Ha nem a gyerek boldogsága miatt, akkor mi miatt akarsz szülni? Magad miatt? Az anyai státusz miatt? Hogy anyának nevezhesd magad? Hogy ne legyél egyedül? Lekösd magad a gyerekekkel, egyúttal védelmet is szerezz magadnak, mert ugye az anya az szent, mostantól ha bánt a pasid/férjed, akkor egyértelműen ő a szemét?

Gondolkodj már!!! Nem vagy még olyan öreg, jobbat érdemelsz!

2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!