Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanal emiatt vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanal emiatt vagy mit tennel? Vajon megcsal vagy akar?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül magam alatt vagyok tegnap csak zokogtam megallas nelkul ,remegtem azt hittem meghalok a fajdalomtol.

Az eskuvot tervezzuk a volegenyemmel, vannak ugyan vitaink gyakran ,de valahogy mindig megbeszéljük oket es eleg sokat is teszunk a kapcsoaltert .Mostanaban vettunk egy ilyen párkapcsolati konyvet is hazasoknak amit nagyon lelekesen kezdtunk egyutt feldolgozni.Ismerjuk egymast vagyait,titkait legalbbis en ugy gondoltam..O mindig vallja,hogy mennyire egy huseges tipus es nem is erti azokat akik felrelepnek,hogy tehetik ezt meg….

Mivel mostanban egymast ertek a vitak es tenyleg elmergesedtek a dolgok ezert elkapott az erzes,hogy valami nem stimmel es meg kell neznem a telefonjat…megtettem es sajnos talaltam is rajta egy beszelgetest ami el volt nemitva,hogy ne latszodjon ,hogy irt neki egy lany,fiatalabb kollega..soha nem beszelt rola meg a nevet sem ejtette ki a szajan. Pedig gyakran kerdezem a napjarol a kollegakrol is. Torolve volt minden elozmeny,mert azt regota tudom,hogy ilyen ovatos ,hogy torolol minden beszélgetést azt mondja neki megszokas igy szereti(csak családtagokkal hagyja meg előzményeket).Semmi kulonos nem volt az uzenetben sok szamjli es erdeklodott a lany munkaugyes kerdesben.De ezzel ,hogy le volt nemitva a csaj es nekem sosem beszelt rola igy azt gondolom okkal ,mert van valami a háttérben,gondolom gyakran beszelgetnek. Remegtem percekig aztan csak arra tudtam gondolni,hogy miert ver at,miert titkolja?Hogy meg o is ezt teszi aki intelligens,akirol azt hittem ,hogy bizhatok benne akivel megosztottam szinte mindent az eletembol akivel annyi mindent probalunk tenni a kapcsolatert..

nem mondtam el neki ,mert nem lattam értelmet,ha eleve titkolózik ha eleve lerejti a csajt raadasul nem volt benne kompromittalo mivel torolve volt minden a csetbol igy siman letagadhat mindent .

igazabol nem tudom mi tevo legyek, ez egy csapda .Szoktak mondani a keres az talal. Ilyen kegyetlen az elet? Atvernek es nem bizhatunk senkiben. En arra gondoltam,hogy megprobalok letezni igy ,de kozben azert nyomozni is utana,hogy kideritsem az igazsagot. Ha kiderul a megcsalas sajnos en azt nem tudon toleralni. Bar azon is gondolkoztam,hogy lehet mar ez is megcsalsnak szamit es felesleges ennel tobb informaciot gyujtenem. Ferfiak szerintetek moert tette ezt? A tobbi kollega nem szokott lenemitva lenni,marmint az idos nok ,sem csaladtagok..

Nem tudom,hogy lehet ezt feldolgozni..


2022. ápr. 26. 08:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%
De akkor most nézegetni akarod a telefonját, vagy mi a terv?
2022. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21,nem szeretnem leirni mi a pontos terv meg igy sem ,hogy anonim . majd megosztom,ha sikeres volt vagy eppen siekrtelen,hogy mi lett a dolog vege.
2022. ápr. 26. 15:24
 23/24 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Én amúgy tényleg nem vágom miből gondolod, hogy megcsalna
2022. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23,nem azt feltételezem,hogy szo szerint megcsalt en inkabb azt feltételezem,hogy van ra esetlegesen hajlandósága ,de meg csak nem is ezt ,hanem hogy flörtöl ,nem tisztel engem ,becsap,atver ezzel,hogy titkolozik es mellettem mas nok tarsasagat keresi es ahelyett,hogy elem állna es viselne az ezzel jaro “kellemetlenseget”azaz a velemenyem akar a kapcsolt felbomlasat akar az altala keresett hiany feltarasanak fajdalmat es megoldasat inkabb elhallgatja.

Pont annyira faj ez,mintha meglepte volna a megcsalast,mivel mindkettoben atvernek,titkoloznak .

2022. ápr. 28. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!