Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanal emiatt vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanal emiatt vagy mit tennel? Vajon megcsal vagy akar?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül magam alatt vagyok tegnap csak zokogtam megallas nelkul ,remegtem azt hittem meghalok a fajdalomtol.

Az eskuvot tervezzuk a volegenyemmel, vannak ugyan vitaink gyakran ,de valahogy mindig megbeszéljük oket es eleg sokat is teszunk a kapcsoaltert .Mostanaban vettunk egy ilyen párkapcsolati konyvet is hazasoknak amit nagyon lelekesen kezdtunk egyutt feldolgozni.Ismerjuk egymast vagyait,titkait legalbbis en ugy gondoltam..O mindig vallja,hogy mennyire egy huseges tipus es nem is erti azokat akik felrelepnek,hogy tehetik ezt meg….

Mivel mostanban egymast ertek a vitak es tenyleg elmergesedtek a dolgok ezert elkapott az erzes,hogy valami nem stimmel es meg kell neznem a telefonjat…megtettem es sajnos talaltam is rajta egy beszelgetest ami el volt nemitva,hogy ne latszodjon ,hogy irt neki egy lany,fiatalabb kollega..soha nem beszelt rola meg a nevet sem ejtette ki a szajan. Pedig gyakran kerdezem a napjarol a kollegakrol is. Torolve volt minden elozmeny,mert azt regota tudom,hogy ilyen ovatos ,hogy torolol minden beszélgetést azt mondja neki megszokas igy szereti(csak családtagokkal hagyja meg előzményeket).Semmi kulonos nem volt az uzenetben sok szamjli es erdeklodott a lany munkaugyes kerdesben.De ezzel ,hogy le volt nemitva a csaj es nekem sosem beszelt rola igy azt gondolom okkal ,mert van valami a háttérben,gondolom gyakran beszelgetnek. Remegtem percekig aztan csak arra tudtam gondolni,hogy miert ver at,miert titkolja?Hogy meg o is ezt teszi aki intelligens,akirol azt hittem ,hogy bizhatok benne akivel megosztottam szinte mindent az eletembol akivel annyi mindent probalunk tenni a kapcsolatert..

nem mondtam el neki ,mert nem lattam értelmet,ha eleve titkolózik ha eleve lerejti a csajt raadasul nem volt benne kompromittalo mivel torolve volt minden a csetbol igy siman letagadhat mindent .

igazabol nem tudom mi tevo legyek, ez egy csapda .Szoktak mondani a keres az talal. Ilyen kegyetlen az elet? Atvernek es nem bizhatunk senkiben. En arra gondoltam,hogy megprobalok letezni igy ,de kozben azert nyomozni is utana,hogy kideritsem az igazsagot. Ha kiderul a megcsalas sajnos en azt nem tudon toleralni. Bar azon is gondolkoztam,hogy lehet mar ez is megcsalsnak szamit es felesleges ennel tobb informaciot gyujtenem. Ferfiak szerintetek moert tette ezt? A tobbi kollega nem szokott lenemitva lenni,marmint az idos nok ,sem csaladtagok..

Nem tudom,hogy lehet ezt feldolgozni..


2022. ápr. 26. 08:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9,a telefonnal kapcsolatban minden stimmel pont ezeket mondja kiveve nem azt,hogy lassitja a telot,hanem azok az emeberek nem fontosak..a kapcsolat elejen nagyon nem tetszett a dolog,de mivel az o telefonja ezert nyilvan en nem tudok mit tenni ellene,ha o igy csinlja hiaba mondtam el,hogy nem tetszik a dolog es furcsa is. Koszonom a tortenetet ,lehet velem is ez van..
2022. ápr. 26. 09:29
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen mondd el neki, hogy mit láttál, mit gondolsz, érzel. Nem miatta, hanem magad miatt. A titkok, a hallgatás fel fog őrölni, lelkileg ki fog csinálni, ne tedd ezt magaddal, lassú halál. Lehet az eddigi életed fenekestül felfordul, de akkor ott a boldog jövő reménye. Ha viszont hallgatsz, összeházasodtok, az nem fog működni, nagyon sokat fogsz szenvedni
2022. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12,az a baj ha elmondom akkor tagadni fogja es elbagatelizalja. Nincs a foldon olyan emebr aki bevallana szerintem… Aztan meg jobban levedi a telefonjat,hogy soha tobbe ne tudjak hozzaferni vagy innetol abban a masodpercben torol mindent…Ezt nem tudom kockaztani,inkbb megprobalom kideriteni az igazsagot amig meg lehet.
2022. ápr. 26. 09:48
 14/24 anonim válasza:
100%

12es! Szerinted bevallaná, ha csalná?

Ha elmondja neki a kérdező, akkor

- Biztos lenne rá továbbra is magyarázata, hogy miért némítja a beszélgetést, miért nem szólt a munkatársnőről

- Rosszabb esetben még a kérdezőt kezdené felelősségre vonni, hogy miért nézett bele a telefonjába, miért nem bízik benne.

Szembesíteni csak akkor érdemes, ha olyan megdönthetetlen bizonyítékod van, amit meg is tudsz mutatni neki. Bármi más esetben kimagyarázza magát és még ő lesz megsértve.

Pont így volt az unokatesóméknál is: amikor lebukott, tagadott, felháborodott, vérig sértődött.

2022. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, én ezt a kapcsolatot hagynám a fenébe... ott, ahol állandóak a veszekedések, ott, ahol állandó a feszültség, ott, ahol a megcsalás gyanúja egyáltalán felmerülhet... Nekem ez nem lenne pálya. Én egész biztosan nem nyomozgatnék senki után. Törölgeti az üzeneteit (akkora kamu, hogy a fontos legyen az elől... akik fontosak, úgyis elől vannak a messengerben, mert VELÜK BESZÉLGET... még az egyszeri beszélgetéseket megértem, de ha viszonylag rendszeres a beszélgetés, minek törölni? archiválni is lehet, ha zavar, de akkor legalább látszanak az előzmények...), titkol egy kolléganőt, miközben rendszeresen beszél a többi kollégáról, nem az van, hogy leteszi a munkát és soha egy szó sem esik senkiről, és még némítja is... kellene a francnak ez, engem ne nézzen senki hülyének.

Amúgy meg én szépen elmondanám, hogy mit láttam, meg hogy elegem van a kamu indokaiból, úgyhogy menjen isten hírével. És nem feltétlenül csak azért, mert azt gondolom, hogy megcsal - hanem mert ez a szenvedés, kétkedés, kattogás nem kell a hátam közepére sem.

2022. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok, én sem úgy gondoltam, hogy mérlegeljen majd a kérdező a válasz alapján, nem vagyok naív,tudom, hogy nem vallaná be, de én akkor is kíváncsi lennék a faszi reakciójára, a,, magyarázatára". De persze, én is egyetértek azokkal akik szerint nincs jövője ennek.
2022. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az esküvőt most még el kell kerülni, amíg lehet. A bizalmad totál odaveszett és így semmi értelme. Mindent félretéve, te egy ilyen kapcsolatban akarsz életed végéig lenni? Ahol veszekedtek? Igen tesztek érte, stb. stb, de amúgy van tartalék a kapcsolatban? Van jövőkép? Vagy csak letudjátok ezt is, mert "kell"? Tényleg ez az élet kell neked?

Ezeket gondold végig, ne azon pörögj, hogy milyen kolleganő írt micsodát.

2022. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17,igen most nem is lesz tema az eskuvo .Amig nem rendezodik a bizalmam addig nem latom ertlmet. Persze ha nem valtozik a helyzet akkor nem akarok benne maradni,de tenyleg van javulas veszekedesek teren es sok dologban.

De szerintem orokre csalodtam a kapcsolatokban,sajnos hasonlot eltem at x evvel ezelott ugyanugy..

2022. ápr. 26. 10:38
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
és a párod 2 napja nem veszi észre, hogy te szenvedsz?
2022. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19,de latta tegnap este amikor ugye rajottem ,nem birtam es csak zokogtam. Aztan erdeklodott mi a baj annyit elmondtam,hogy ami jelenelg zajlik a kapcsolatban ez a sok negativitas meg,hogy amive valik a kapcsolat es ettol buktam ki. Ez igaz is,mert rettentesen fajt ,hogy ideaig jutottunk hogy masokkal beszelget,hogy titkolozik hogy igy banik az egesszel,szoval sirattam a kapcsolatot. Probalt nyugatni . De ma sem tudok koncentralni igazan probalom elterelni figylemem hogy birjam ki par hetig amig ki nem deritem a dolgokat..
2022. ápr. 26. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!