Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyot csalódtam a férjemben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam a férjemben. Ötleteket kérek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár napja tartó mosolyszünet után a tegnap úgy gondoltam, délután munka után sikerül végre megbeszelni mindent. Délutános volt a munkába, írtam smst 7 óra körül, hogy kb mikor jön, mégvárnánk a vacsorával. Válaszolt, hogy nem tudja, még hátravan 2 kamion, meg kell pakolni, ne várjunk.

Ok, semmi gond, 9 is elmúlt, lefektettem a gyereket és vártam. Írtam még egy üzit, hogy minden ok?? Semmi válasz. 23:00 óra után felhivom, hogy mégis hol van?? Erre, hogy munka után elment egy sörre a kollégákkal, zárás után pedig folytatták az egyiknél otthon. Éjfél is elmúlt, mire hazajött holtrészegen, azóta egy szót sem beszéltünk. Ahogy ismerem, ezek után is még neki áll feljebb 😪😪 Most mit kéne tennem? Én nem mertem aludni, mert aggódtam, ő meg nyugodtan iszik, ahelyett, hogy a családjával lenne, de nem is ez a gond, néha még bele is férne, de annyit nem érdemlek, hogy szóljon?? A problémáink is abból származtak, hogy más dolgok fontosabbak, mint én, erre még rátesz egy lapáttal ezzel. Akkorát csalódtam, hogy a válás is eszembe jutott, ha a gyerek nem lenne, egy percig nem haboznék 😢😥


2022. ápr. 27. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
De, válj el. A gyereknek is jobb így - mindenképp jobb, mint ilyen rossz légkörben, szar apamintával felnőni.
2022. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet. Én azt vallom, bármi legyen is, bárkiről legyen is szó, párunk, gyerekünk, szülő...akivel együtt élünk, alap, hogy haza szólunk ha nem érünk haza mikorra mondjuk, vagy a megszokott időben. Még ha magyarázkodás nincs is, hogy miért, meg hol vagyunk, csak annyi legalább, hogy később megyek.


De azért szerintem most hirtelen "csak" ennyi miatt ne váljál.

2022. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el vele erről is.

Ha rövid időn belül is ilyen marad, akkor később roszabb lesz...de az biztos, h nem leszel boldog.

A gyereknek az még rosszabb, h állandó vita van.

N

2022. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
2022. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Azért érdekelne miért volt a mosolyszünet. Meg ez mind szép és jó, de te nem is gondolsz csak magadra. Nyilván neki sem esett jól amármit is történt, és gondolta lazít egyet.
2022. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Akármi*
2022. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezért az egy történésért elválni túlzás lenne😀

Várj még

2022. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Hétköznap mocsok részegen hazaesni nyilván nem oké, DE azt nem értem hogy a délutános műszak eleve 22 óráig tart, szóval kb egy órával mehetett haza később mint szokott, én nem ezen akadnék ki. Hanem a munkanapi beb@száson.

Ez gyakori egyébként? Egészségtelen a viszonya a piával?

2022. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5- lényegtelen, miért volt. Én meg akartam oldani

8- nem műszakban dolgozik, a honvédségnél van és lőszert kell pakolniuk, egyik nap délelőtt, másnap délután. Nem Magyarországon élünk, mielőtt valaki belekötne, hogy MO nem is szállít lőszert Ukrajnába 😆

Nem mondhatni amúgy, hogy gyakran előfordul, hogy leissza magát, ennyire részegen 6 év alatt kb 5-ször láttam

2022. ápr. 27. 09:42
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

9)

Kérdező! Nem, baromira nem mindegy miért volt "mosolyszünet" :D

A férjednek valószínűleg tényleg kivan a puttonya, és az a légkör, ami otthon várja nem segít rajta. Biztos vagyok benne, hogy kettőn áll a vásár, és ő is elég idióta dolgokat megtett, te is jogosan akadtál ki.


A kérdésed viszont nem is egy valódi kérdés, hanem egy üres panaszkodás, egy névtelen kikürtölése annak hogy "nézzétek milyen szemétláda a férjem, én jóságos asszony kiakartam békülni vele, de erre inkább elmegy inni a haverjaival".

Bocsáss meg, tószándékból, és nem kötözködésből írom, hogy a kérdés alapján teljesen látatlanul szerintem tipikusan az a nő vagy, aki nagyon sokat változott a gyerekek születése után, és minden problémát a férjedre hárítasz, te nem tehetsz semmiről, csak ő a hibás bármi rossz történik. Már maga a stílusod is elképesztően leereszkedő vele, szinte hallom, ahogy szidod szerencsétlent.


"Pár napja tartó mosolyszünet után a tegnap úgy gondoltam, délután munka után sikerül végre megbeszelni mindent.

-----Tehát TE eldöntötted, hogy meguntad a több nap zsörtölődést. Arról nincs szó, hogy a társad mit érez, mit gondol, miért volt dühös ő is, esetleg milyen más problémái vannak, amiket magában tart, te eldöntöd, hogy oké, most megbeszéljük, és meg lesz beszélve. Sejtem, hogy a megbeszélésben is mennyi teret engedsz a párodnak.


Délutános volt a munkába, írtam smst 7 óra körül, hogy kb mikor jön, mégvárnánk a vacsorával. Válaszolt, hogy nem tudja, még hátravan 2 kamion, meg kell pakolni, ne várjunk.

Ok, semmi gond, 9 is elmúlt, lefektettem a gyereket és vártam. Írtam még egy üzit, hogy minden ok?? Semmi válasz. 23:00 óra után felhivom, hogy mégis hol van??"

---- Tehát kerested, érthetően válaszolt hogy nem tudja, még csomó melója van. 2-3 óra múlva írtál egy üzenetet, nem válaszolt, a következő hívás meg már arról szól, hogy kb leüvöltöd a fejét, hogy hol van. Jó lehet neki is.

2022. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!