Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èbredési gondok?

Figyelt kérdés

Az eddigi munkánkon kívül nincs más ami megterhelő lenne. Nincs ügyintézni való, vagy gyerek, kis lakásban élünk tehát a házimunka se megterhelő. A munkája se megterhelő mivel, irodában dolgozik, (sokszor munkanap vannak neki csapat építő programok. )


A bajom hogy ha van is egy két nap ami nehezebb akkor a 3.napon már elalszik reggel.

Ilyenkor engem von kérdőre miért nem keltettem fel vagy szóltam mikor elindultam.

Szóval nem tudom mi lenne ha lenne gyerek stb, nekem kéne még rá is figyelnem, hisz így se képes felkelni egy fárasztóbb időszak után..



Az fel se merül h én is lehetnék fáradt, nekem is lehet(ne) olyan h elalszom és akkor engem ki keltene??- mert ő tuti nem.



Viszont ami


2022. máj. 2. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
De rohadt nehéz manapság beszólni a másiknak hogy elalszol b**dmeg. Komolyan ha már ez nehezedre esik meg másoknak is akkor minek nektek kapcsolat? Soha nem esett nehezemre szólni senkinek hogy el fog késni a munkából. 2 perc az egész még annyi se.
2022. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól körbeírtad a dolgot.

Szóval a párod elaludt, te otthon voltál és tudtad, hogy el fog késni, de nem ébresztetted fel? Ilyenkor alap, hogy felkeltjük a másikat, jogos az "elvárása". De ezt tényleg mondani kell??

2022. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régi, nyomógombos telefonom van, de még azon is van ébresztő funkció.
2022. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Néha én is átalszom a napot. Ha a párom fel akar kelteni van, hogy megdobom párnával.
2022. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas ez a játszmázás. Mibe tartott volna megbökdösni, hogy kelj fel szívem, el fogsz késni?
2022. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Van aki reggel kipattan a az ágyból ahogy megszólal az ébresztő, van aki 20. ébresztőnél is képes elaludni. Ez nem attól függ hogy van-e gyerek vagy nincs. Az, hogy te ezen fenn akadsz, és nem kelted fel, inkább puffogsz, hogy hogy lehet ilyen, hát...Érdekes. Manapság ez is megterhelő lenne egy kapcsolatban, ha az egyik fél fel kel, akkor a másikat felébressze? Nálunk pl. mindig én keltem a párom, mert én előbb fel tudok kelni, neki mindig kell még pár perc. Soha nem volt ez gond.
2022. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Engem mindig keltett a párom mert ő alapbol korán fent van.

Amiota elmondtam neki hogy vannak ilyen kérdések ill kapcsolatok hogy más helyeken nem keltik a párjukat az emberek, azota ő is hagyja, hogy elkéssek.

Ugy nez ki, ez ragadós.

2022. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora egy undormány vagy kérdező, szerintem verd a segged a földhöz, hogy valaki képes elviselni.
2022. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feküdjetek le magtoknak és aludjatok egy jót.
2022. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Kuurva unalmas lehet szülőt játszani.
2022. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!