Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás volt részemről? Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás volt részemről? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Pár napja beteg vagyok, nem lázas, de beteg. A barátommal meg volt beszélve egy találkozó, mert segíteni akartam(kellett) neki valamiben. Először úgy volt, jön hozzám elbizonytalanodott, mondta menjek én hozzá. Rájött hogy nem jó ötlet, mivel nem vagyok olyan jól és hozzá busszal kell kimenni, visszajönni meg az több időt elvesz. Akkor mondogatta hogy hagyjuk ezt, feljön ő vagy egyáltalán akkor ne is segítsek neki, pihenjek és gyógyuljak. Végül mégiscsak kimentem vele. Ő akárhányszor mondta, hogy nem kellene, én nem foglalkoztam vele. Mondta, hogy értékeli, de az egészség fontosabb. Kifejtettem neki, hogy tudtam, most kell neki ez a segítség meg hogy ha szeretek valakit, próbálok önzetlen lenni.


Ugye túlzásba vittem? Egészségesen még talán oké, de betegen lehet nem kellett volna.

Mondtam neki, hogy ha szeretek valakit, akkor nem magamat nézem mindig, hanem azt is hogy neki mi jó, néha ő lesz az első és nem én. Erre azt válaszolta, hogy igen de ha szeret a másik fél, akkor megérti hogy például azért nem segítek mert beteg vagyok, nem haragszik meg, elfogadja.



Most, szerintetek én túl sokat teszek érte?


Önzetlennek kell lenni szerintem a párunkkal de most pont nem kellett volna?


Azt állítja, hibás volt abban, hogy nem erőlködött, hogy hagyjuk az egészet.


2018. okt. 9. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Azért az önzetlenséget se kell túlzásba vinni. Attól, hogy szereted őt a saját életedben neked kéne az elsőnek lenni.
2018. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, túlzásba.
2018. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Örülj neki hogy neked ez az egyetlen hatalmas problémád a kapcsolatodban.
2018. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló: téged miért zavar? Különben meg, honnan tudod hogy ez az egyetlen bajom akár kapcsolatban akár azon kívül? Egyetlen kérdésből inkább ne vonj le ilyen következtetést! Meg ha egyszer ez egy kérdezős oldal, akkor miért ne kérdezzek? Ha nem érdekel a kérdésem, ne írjál.


A másik két válaszolónak köszönöm!

2018. okt. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!