Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le a nemnormális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a nemnormális barátom?

Figyelt kérdés

Nem akarok vele aludni vele lenni, semmit. De agressziv féltékeny vadember. Es nincs is magánál szerintem mikor rohama van.

Nem merek nem-et se mondani semmire. Nálam vannak a ruhái is.

Napok óta azért vagyok csak vele, es folyamat "csicskulok"neki, hogy nehogy kiakadjon vmin, mert nem tudom hogyan lépjek le. Félelem van.

Rendőrös "mozit" meg nem szeretnék a szomszédoknak.



2022. máj. 3. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Együtt éltek ? Nem tudsz családhoz, barátokhoz költözni átmenetileg ? Szakítanod kene vele minél előbb.
2022. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Parszor már átmenekültem a családomhoz de mivel kibékültem vele így már nem akarnak fogadni. Legutobb is elutasitottak. Magamra hagytak.
2022. máj. 3. 16:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig rendőrös mozi kell, nincs mese..mert ez idővel csak rosszabb lesz.
2022. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Te választottad. Neked ez a nyomorult kellett. Vissza is mentél hozzá szóval innentől kezdve oldd meg az életed. Igaza volt a szüleidnek.
2022. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
kirakod az ajtó elé a ruháit, bezárod az ajtót és elmész 1 hétre apartmanba
2022. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De ha látná a családod, hogy tényleg meg vagy rémülve és valóban ki akarsz lépni a kapcsolatból, biztos befogadnának, nem? Csak utána tényleg ne táncolj rögtön vissza ha könyörögni kezd a pasi.
2022. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle támogatás és rendőri mozi nélkül nem lesz változás. Most őszintén, az a fontos, hogy a szomszédok mit gondolnak, avagy kilépj egy toxikus kapcsolatból?
2022. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaid, akik segítenek? Hívd el, szakíts vele, add oda a cuccait, vedd el, ha van kulcsa, úgy, hogy nem vagy egyedül vele a lakásban.
2022. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen szánalmas kis férgek csak a barátnőjükkel nagy emberek, egyébként beszari alakok. Pont az kéne, hogy ráhívd a rendőrséget, attól betojna!
2022. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9


Nekem van egy olyan nő ismerősöm (nagydarab, cigány) akit fel lehet bérelni ilyesmikre, ha valakinek gondja lenne a pasijával..tudom, ez lehet így abszurdan hangzik, de igaz. Az ilyenek még maguk előtt is szégyellik hogy megverte egy nő, nem hogy még a rendőrségre is menjenek. :D

2022. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!