Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem kezdeményez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem kezdeményez, passzívan viselkedik szex közben, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, másfél éve össze is költöztünk. Eleinte jól is működtek a dolgok, ő is kezdeményezett együttlétet, meg aktív volt szex közben, szeretett többféle pózt kipróbálni, aztán lassacskán egyre passzívabbá vált. Semmi kezdeményezés, semmi aktivitás szex közben, csak fekszik, én meg "csinálom a munkát". Többször próbáltam vele beszélni, hogy mondja meg, hogyan tehetem számára élvezetesebbé az együttlétet, de érdemben nem reagált semmit. Aztán 8 hónapja sajnos elveszítette az édesapját, így pár hónapig nem is kezdeményeztem, láttam hogy lelkileg nincsen jól, próbáltam támogatni, ahogy tudtam. Viszont ez már 8 hónapja történt, tudom, hogy egy hatalmas tragédia, viszont a szexuális együttléteink száma tovább romlott, így 2 hetente 1x, és a passzivitása még annyiban tovább fokozódott, hogy végig csukva van a szeme. Amit mondanom sem kell, így egyáltalán nem élvezem én sem a dolgot. Mikor rákérdeztem, azt állította, hogy bűntudata van, hogy ő élvezi az életet, míg apukája elhúnyt. Én prábólom azóta is a gyászban támogatni, szervezek programokat, hogy lekössem, csinálom a házimunkát, hogy azzal se kelljen bajlódnia, de nem tudom hogyan hozhatnám rendbe a szexuális életünket. Mit tudnék tenni szerintetek? Szeretem őt, nem akarom elhagyni, de borzalmasan frusztrál, hogy 30 évesen a szingli ismerőseim többet szexelnek, mint én. Egyébként külsőre nem változtam a kapcsolatunk eleje óta, nem vagyok igénytelen, szóval ez sem magyarázat a dolgokra.

2022. máj. 4. 07:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem működik keres olyat akivel igen.

Én azt tapasztaltam hogy a dagibb lányokat jobban érdekli a szex.

Mert őt nem, vannak ilyenek.

Sajnos nem fog egyedül maradni ő se, mindig van egy hülye aki ezt elviseli neki.

2022. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

"azt tapasztaltam hogy a dagibb lányokat jobban érdekli a szex"


😆😆😆


És akinek változik a súlya, annak a libidója is?

2022. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha "végig dugod" úgy, hogy közben érdektelen, akkor simán gondolhatja, hogy neked ez megfelel.
2022. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom megunta, bár elég hamar, az tény.
2022. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondom nem megunta, megunta *eljátszani*.
2022. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
4%

12. Ők szeretik éretni hogy kívánatosak, és tesznek is ezért.

Ellentétben a sovány és szép lányokkal akiket ez nem erdekel.

2022. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%
Hát én mindkettő voltam, és ugyanúgy viszonyultam a szexhez.
2022. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

17. Az átlag ettől még ez.

Tudod vannak lányok akiknek f@sz van a lába közt, ettől még a pin@ az átlagos.

2022. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
92%
Mutass valami linket erről.
2022. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 nemaRendőrség ***** válasza:
4%

Orgazmusa van a hölgynek?


Anno gondoskodtam róla, hogy így vagy úgy legyen asszonynak minden alkalommal. Hasonló is lett a vége, havi 2...

Aztán elkezdtem nem törődni vele mindig, azóta megnőtt az ő libidója is, hogy nem kapja meg a finálét.

Néha persze úgy csinálom legyen neki is, de elkezdtem a saját élvezetemmel törődni.

2022. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!