Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg fáradtság, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fáradtság, vagy csökkent libidó?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyok együtt a párommal. Az elején napi x2-4 is szeretkeztünk. Nyilván ez idővel csökkent de a napi egy kb megmaradt.

Viszont jó pár hónapja szinte csak én kezdeményezek és csökkent a szex száma, pedig én nagyon is igényelném, és ezt ki is mutatom.

Fogamzásgátlót szedek, akkor esne nekem, amikor csak akar, ehelyett a gép előtt ül.

Sokszor mondta hogy fáradt a munka miatt (nem szakad meg a munkában). Normális hogy egy 34 éves férfi így elfárad?



2020. dec. 17. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nem masztizik sokat?
2020. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, ahogy tudom, szinte egyáltalán nem, nagyon ritkán
2020. dec. 17. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek vannak periódusai, amikor más lesz a fő prioritás mint előtte, kevesebb mint 1 éves kapcsolat pedig még nagyon rövid ahhoz, hogy el lehessen dönteni, hogy nála mi a "normális". A "nászutas" időszak simán tarthatott mostanáig. Az, hogy egy 34 éves férfinál mi a normális, szintén nem jelenthető ki. Van akinek napi egy, van akinek heti egy.

A libidó nagyon drasztikus változása általában lelki eredetű, egy kiadós mély beszélgetést érdemes lenne megejteni.

De lehet pusztán a fáradtság is, azért egy kiadós szex komoly edzésnek is beillik, simán lehet, hogy munka után nincs energiája rá.

2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

nem kíván már.

lefeküdt veled ezerszer.

2020. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
mindkettő.és ez csak idővel rosszabb lessz...
2020. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem normalis... osszekoltoztetek, bizonyos modon mar megszokott, elkenyelmesedett kicsit. Nalunk is ugyanigy volt 1 ev utan. Vannak tobbszor szexelos hetek, de van, amikor 10 napig semmi.
2020. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nalunk egy ev utan heti 2 max 3 van de volt hogy csak egy volt mert stresszesebb idoszak volt. A parom sem kivanja mindig en meg heti 1-gyel is beernem pedig szuper a szex. Az elején mi is mindennap szexeltunk 29N
2020. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megunt vagy rossz vagy :( esetleg van más.
2020. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20 év után havi egy van nálunk. Egyébként sok nő pontosan az igazságot nem akarja észrevenni: kifulladt a szex. Minek szexeltél napi 4X? Beteges dolog, ráadásul így ölted ki a pasidből az igény rád. Nekem is volt ilyen nőm, állandóan a kifogást kerestem hogy hogyan ne kelljen szexelni vele, mert haláli unalmas volt már, egyáltalán nem vágytam rá, mert szinte kötelező volt. Viszont más nőkre tigrisugrással vetődtem volna. Na ekkor szakítotam vele. Akkor jó egy kapcsolat, amikor megvan a vágy a szexre, de a napi fix, az totál elcseszi a hosszútávra tervezett kapcsolatokat. Heti 2-3 a kezdetek óta, és akkor alig várja az ember hogy együtt legyen a másikkal! Persze ne higyj nekem, csak 30 év párkapcsolat és vagy 50 nő van mögöttem. Hozzáteszem, imádom a szexet, de a legjobb nő is unalmassá válik ha futószalagon kell vele szexelni.


Te meg szépen ledaráltad a barátod, sajnos már ne várj tőle lelkesedést, a kapcsolatodnak annyi! El lehet húzni jó darabig, meg meg lehet próbálni bármit, lehetnek jobb periódusok, de alapjába véve ez már csak agónia.

2020. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Írtam privátban, mert ez a téma nem olyan egyszerű mint az te gondolod :)

2020. dec. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!