Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem kezdeményez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem kezdeményez, passzívan viselkedik szex közben, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, másfél éve össze is költöztünk. Eleinte jól is működtek a dolgok, ő is kezdeményezett együttlétet, meg aktív volt szex közben, szeretett többféle pózt kipróbálni, aztán lassacskán egyre passzívabbá vált. Semmi kezdeményezés, semmi aktivitás szex közben, csak fekszik, én meg "csinálom a munkát". Többször próbáltam vele beszélni, hogy mondja meg, hogyan tehetem számára élvezetesebbé az együttlétet, de érdemben nem reagált semmit. Aztán 8 hónapja sajnos elveszítette az édesapját, így pár hónapig nem is kezdeményeztem, láttam hogy lelkileg nincsen jól, próbáltam támogatni, ahogy tudtam. Viszont ez már 8 hónapja történt, tudom, hogy egy hatalmas tragédia, viszont a szexuális együttléteink száma tovább romlott, így 2 hetente 1x, és a passzivitása még annyiban tovább fokozódott, hogy végig csukva van a szeme. Amit mondanom sem kell, így egyáltalán nem élvezem én sem a dolgot. Mikor rákérdeztem, azt állította, hogy bűntudata van, hogy ő élvezi az életet, míg apukája elhúnyt. Én prábólom azóta is a gyászban támogatni, szervezek programokat, hogy lekössem, csinálom a házimunkát, hogy azzal se kelljen bajlódnia, de nem tudom hogyan hozhatnám rendbe a szexuális életünket. Mit tudnék tenni szerintetek? Szeretem őt, nem akarom elhagyni, de borzalmasan frusztrál, hogy 30 évesen a szingli ismerőseim többet szexelnek, mint én. Egyébként külsőre nem változtam a kapcsolatunk eleje óta, nem vagyok igénytelen, szóval ez sem magyarázat a dolgokra.

2022. máj. 4. 07:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a probléma lelki, aminek csak tünete a libidócsökkenés, ezért a lelkével kell törődnöd.

Önbizalomhiányos, depressziós (már a haláleset előtt is)? Érezteted vele, hogy csinosnak látod? Dicsérgeted, huncutan "méricskéled", ahogy öltözik? Kezdeményezel izgalmas szitut a szexben? Pl. lehet úgy is passzív, hogy az ágyban lihegsz rajta misszionáriusban, de úgy is, ha felpakolod az asztalra - a te élményednek se lesz mindegy!

Az orális szexben benne van? Az is sokat elárulhat.

A helyváltoztatás is jót tehet depi-gyász szempontjából, menjetek el kicsit hotelba vagy sátorozni, ott hátha másabb lesz a szexuális élmény is.

2022. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
90%
21-es, nyugodj meg. Azt mondom, hogy támaszd alá, amit állítasz. Különben nem tény, csak vélemény.
2022. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
19%
23. Miért nem volt világos abból hogy “én azt tapasztalom” hogy ez személyes tapasztalat?
2022. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%
Hány lány volt ez, mennyi volt belőlük sovány, kövér, átlagos? Milyen hosszú kapcsolatokról beszélünk?
2022. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

25.

2 sovány három molett. Kb 3-6 hónap…… istenkém nem mindegy ha nem hiszed, akkor nem hiszed. Minek ez a túráztatás?

2022. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%
És te ebből a számból képes voltál leszűrni ilyen konklúziót? 3 hónap alatt lehet valaki meg sem tud bízni annyira a másikban, hogy felszabadult legyen, és lehet még 6 hónap is kevés arra, hogy összecsiszolódjatok. És te a testsúly alapján képes vagy ilyen következtetést levonni? Egyáltalán nem következik egyikből a másik
2022. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt lelki baja is lehetnek, de a szex elkezdett ellaposodni már előtte is. Nem ámítalak a legtöbb hosszú kapcsolatban ritkán van szex és az is elég gyakori hogy már egyáltalán nincs. Ezért van hogy a szinglik gyakrabban szeretkeznek, mint egy átlagos régóta tartó kapcsolatban élő ember. Kivételek vannak persze...


Lelki bajokra agyturkász is segítség lehet, de idővel el kell engedni a halott szeretteit. Nehéz de nincs más mód.

Szex ről meg beszélgetnetek kell. Ha passzív marad és meg se akarja hallani meg semmit se akar ezen változtatni, akkor bizony lassan el kell engedni, ugyanis ez nem fog megjavulni magától, csak romlani fog.

Egy fadarabbal az ágyban bizony nehéz mit kezdeni. Hiába szereted, kívánni nem fogod, viszont a vágy szét fogja feszíteni az agyadat.

2022. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

26. Semmiből nem lehet semmit levonni rendben van értem.

Te mi alapján tájékozódsz az utakon? A táblákat is csak 3mpig nézed. Hát abból nem lehet általánosítani.

Meg amúgy is más ország más táblák.

2022. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
77%
Jaj de buta vagy. Alap összefüggéseket nem értesz.
2022. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
79%
A közlekedési táblák fixek, mindenki által ismert és elfogadott jelzések. Normális esetben (ha rendesen megtanultad) mindenki ugyanazt érti alatta és nem arról van szó, hogy én életemben 3x láttam azt pl hogy piros lámpa ellenére áthajtott valaki, ezért a piros lámpa=haladás, és én is mehetek. Mikor meg megb*sz a rendőr, akkor magyarázhatom neki, hogy de 3x láttam, hogy más is ezt csinálta, senkit nem érdekel, mert ez a szabály, amit mindenkinek ismernie kell. Úgyhogy sajnálom, ez egy buta példa volt. De a kutatások során sem véletlenül van az, hogy nem 3 ember alapján akarnak konklúziót levonni a szakemberek. És komoly statisztikai számítások vannak amögött is, hogy melyik jelenség miből következik, mert attól, hogy egyidejűleg megfigyelhetőek, egyáltalán nem biztos, hogy ők-okozati összefüggés van mögöttük (simán lehet valami 3.dolog a háttérben).
2022. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!