Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nagyon elhanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nagyon elhanyagol a párom, szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok most keseredve, ezért is írok.Nem tudom mit tehetnék.22 éves lány vagyok és 5 hónapja vagyok együtt a párommal.Illetve nem is tudom hogy valójában együtt vagyunk-e igazán. Úgy érzem nem vállalja fel a kapcsolatunkat mert sosem visz el sehova, nem akar bemutatni a családjának, a barátainak.Ha kettesben vagyunk minden szép és jó, nagyon jól érzem magam együtt vele, de sokszor úgy érzem ő nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat. A karácsonyt sem töltöttük együtt, most szilveszter napján is magamra hagyott. Megbeszéltük előző nap, hogy együtt megyünk el valahova, ám felhívott hogy mégsem velem fog ünnepelni, hanem jönnek érte mások így én már nem férek bele a képbe.Nem mondtam meg neki mennyire fáj ez nekem. Úgy érzem ha igazán szeretne és törődne velem akkor velem akarná tölteni az újévet. Én ugyanis semmit sem szerettem volna jobban mint őt megcsókolni éjfélkor.Nem tudom van-e értelme így ennek a kapcsolatnak? Próbáljak meg vele beszélni erről?Én úgy érzem teljesen felesleges mert ha számára nem az a természetes hogy én vagyok neki a legfontosabb akkor nincs miről beszélni...
2007. dec. 31. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, mennyire szereted. Ha igen, mindenképp beszélj vele. De szerintem ha már most a kapcsolat elején is ilyen, akkor ez később, amikor már a megszokással úgyis kicsit lehülnek a dolgok, csak rosszabb lesz. Szerintem hagyd lógva, és keress egy olyan pasit magadnak, akinek tényleg te vagy a legfontosabb.
2007. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most így áll a dolgokhoz,hogy neki fontossab bár ki mint Te ez késöbb sem lesz jobb.Sőt, sajnos saját tapasztalat.Probálj meg keresni valakit akinél Te is fontos vagy nem csak egy tárgy akit ha akar elővesz ha nem akkor nem törödik veled.Ne haragudj és ne várj több évig,hogy magányossan tölts minden ünnepet.Sok sikert.Ne bánkodj miatta jön ennél jobb akinek fontos vagy!!
2008. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom,hogy azzal,ahogy viselkedett veled eddig, és főleg,hogy tegnap szilveszter volt,és még akkor sem volt veled, ezzel elmondott mindent.Ez nem kapcsolat.És én nem látom értelmét, hogy itt megkéne valamit is beszélnetek.Találsz Te tőle sokkalta jobb pasit,párt magadnak aki az első perctől kezdve megfog becsülni téged.Kitartás és bátorság!
2008. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szereted akkor beszélj vele és várj még a szakítással.Biztos nem ezt mondtam volna régebben,de az én párom is elhanyagolt a kapcsolatunk elején már azt sem tudtam együtt vagyunk-e még.Haverozott, bulizott, nem ért rá... de annyira szeretem hogy nem tudtam vele szakítani és jól tettem mert megváltozott és most már érzem hogy szeret!A lényeg az, hogy megkell fogni valamivel.(Kedvesség, stb. de csak magadat add!de csak lazán.Ja és ha ő tud nélküled (jót?) bulizni azért ne rontsa el a te estédet is gondolom neked is lenne kivel menned szórakozni!De ha nem veszel észre rajta változást akkor ennyi de legalább nem te rontottad el!
2008. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

próbáld ki vele, hogy te sem érsz rá amikor veled akar lenni, csinálj programot amikor megbeszéltek valamit.

Tanitani kell, hogy ő is átérezze azt, hogy mit okoz másnak.

vannak kivételek, hogy megváltozik valaki, de ez itt szerintem nem érvényes..

most valaki mások sokkal jobban fontosak, mint te és csak akkor döbbenik rá, hogy te is létezel, ha megtapasztalja, hogy ő sem fontos már neked...

én a helyedben egy "próba szakitást" eszközölnék, bár látszik, hogy a kapcsolatban neked fontosabb a barátod, és nem forditva és nem kölcsönös!

2008. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
talán vágd fel a combod és okádj bele darabosat! ezekután varrd össze! de vigyázz, hogy el ne vérezz!
2008. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nem fest túl jól a dolog, de szerintem ha ennyire szereted mindenképpen beszélgess vele a "fájdalmaidról" talán megjön az esze és rájön hogy több odafigyelésre vágysz.Ha ezekután sem változik a dolog akkor felesleges húznod a dolgot marad a szakítás.Ha esetleg szeret akkor úgyis felfog keresni és megtesz mindent hogy visszakapjon!

Sok szerencsét kívánok. :))

2008. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek? :(
2014. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést ennyi év után is!:) Azóta is együtt vagyunk, összeházasodtunk és babát tervezünk.:)
2014. dec. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!