Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam, mostmár sajnálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam, mostmár sajnálom :'( ?!

Figyelt kérdés

Elég bunkón viselkedtem a párommal, voltak lelki gondjaim is, sosem tudtam semminek sem örülni, nem voltak hobbijaim, most azt mondta nemrég hogy vége, most kattant az agyam, leteszem a cigit, szeretnék változtatni az életemen ő érte :(

de nagyon zha5ragszik rám, most tartunk ott, hogy negyedik alkalommal mondja hogy vége,

1-régi haverommal beszéltem egy találkát, messze lakik és hozzá mentem le, nem a barátnőmhöz születésnapra.

2- ittam, és csúnyán széthánytam egy kocsit.

3.4. az utolsó kettő mind abból fakad, hogy sokrosz bunkó vagyok vele, meló után fáradt vagyok, ő mindég édesen mondja hogy felhívna, meg beszéljünk, sokszor már kedvem sem volt vele beszélni, egyszerűen tehernek éreztem :(

a streszt cigivel oldottam, és számítógépes játékba menekültem, akkor nem a problémákra gondoltam.

elég sokmindenen veszekedtünk az elmúlt hetekben.

a problémákat sosem beszéltük meg igazán. tudom késő változtatni,


Teljesen lemondott rólam, már a levelet is megírta amivel elbúcsúzik tőlem :(

nehéz a szívét kiengesztelni, hogy a sok rosszat elfeledje, nem bízik már bennem, teljesen megértem. mégis mivel tudnék a bocsánatáért esedezni, és megmutatni, hogy felállok a gödörből, és mivel tudnám megmutatni neki, hogy vissza tudom adni azt a sok szeretetet amit tőle kaptam? :'(



2022. máj. 8. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Amelyik nő a cigiről leakar szoktatni az már zsarnokoskodás.

Esőnek csak a cigi, aztán ne találkozz a barátaiddal stb...

Hidd el jól jártal.

2022. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem nem, a cigi miatt sokmindenre nincs pénzem amit szeretnék, se a lányhoz leutazni, se semmire.

se lakást felújítani. nem akarta hogy leszokjak, elfogadta hogy cigizek, én akarom hogy változzak sokmindenben, mert ez így már nem mehet tovább :(

2022. máj. 8. 18:05
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Úgy sem fogsz megváltozni, szóval felejtsd el.


A másik meg az, hogy ha csak most esett le, akkor már nagyon régen elvágtad magad. Esélyed sincs, hacsak nem ézelmi és értelmifogyatékos.

2022. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kell a személyes találkozás. Oldjátok meg, hogy felváltva utaztok egymáshoz. Bocsánatot, meg személyesen kérj, akkor még lehet esély.
2022. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as, egy év múlva rád írok hogy megváltoztam, egy ideje már nem cigizek, vannak céljaim az életben, és el is fogom érni :)


4- általában ő jött, nem is az utiköltség, a gond, nem az a fő gond.


köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat. remélem még írtok, sokat segít most a lelkemnek hogy valaki szóba áll velem :D :(

2022. máj. 8. 18:27
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt nem értem, hogy a melós feszültségeket miért a párodon vezetted le? Miért vele voltál bunkó? Miért hanyagoltad el? Szerintem itt már felesleges bármin kapkodni. Nem fogod visszaszerezni, pláne ha negyedjére mondta, hogy vége. Ez ilyen. Remélhetőleg tanultál belőle és a következő párodhoz mésképp fogsz viszonyulni.
2022. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnék változtatni az életemen ő érte"

Ezért nem fogsz változni. Magad miatt meg eddig sem akartál. Én elhiszem, biztos szar, hogy visszanyalt a fagyi és ez bántja az egód.

2022. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Azért ilyent hogy nem változtatna vakon leírni szegénynek…. Én páromban is voltak nagyobb gondok, (egy ideje már együtt voltunk) tudott változtatni, több függőségéről lemondott miattam.

Szóval én azt mondom nem lehetetlen. Viszont azzal számolj ha visszaesel a dolgaidba ami miatt kiszeretetett már egyszer belőled, nem lesz az az isten ami megállítja úgy fog porlani mögötte az út. Dehát a bizalom az ilyen játék…

2022. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%
Te szentséges isten... Csoda, hogy egyáltalán nem akar veled semmit sem? Az a baj, hogy ezt a kapcsolatot jó eséllyel elveszítetted. Úgy viselkedtél, mint egy taknyos kölyök, amikor férfit várt volna... Inkább azt mondom: MAGAD miatt kapd össze magad. Nőj fel a feladathoz, mert így az életben is elvérzel, nemhogy egy párkapcsolatban! :(((
2022. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg ha igazán szeretsz valakit és a párod, akkor mellette állsz a bajban is, akkor is amikor maga alatt van, nem csak akkor amikor éppen erős és fun vele az élet. Mert az életben vannak szar dolgok, padlóra kerülhetnek emberek. Én iszonyatosan szerencsés vagyok ezek szerint, mert egy iszonyatosan mély depresszióban voltam, semmi nem érdekelt, 4 fal között ültem, semmi nem tett boldoggá, meg akartam halni (mondjuk én a páromat nem bántottam, nem vezettem le rajta a feszkót). A párom végig kitartott mellettem, tartotta bennem a lelket, kapart fel a padlóról, és ezért sosem tudok elég hálás lenni neki. Erről kellene szólnia a párkapcsolatoknak. Nem arról, hogy a bajban magára hagyjuk azt, akit elvileg a világon a legjobban szeretünk. Szóval szerintem ne bánd, hogy vége
2022. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!