Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az én hibám volt vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám volt vagy nem lehet neki megbocsájtanom?

Figyelt kérdés

Nos először is sokan azt mondják majd hogy hülyék voltunk ugyanis nyitott kapcsolatban voltunk a párommal. (Én 20, ő 28). Neki is tetszett ez az egész és izgalmas volt számára ahogy nekem is, viszont sajnos rossz irányba ment az egész. Nyár végéig akartunk ilyen kapcsolatot, utána megakarta volna kérni a kezem és össze költözni. Én nem voltam szerelmes de egy nagyon erős köteléket éreztem és ez a mai napig így van. Szóval a lényeg, hogy elmentünk bulizni és direkt megkérdeztem tőle, hogy most mehet-e bármi vagy ha ketten vagyunk akkor inkább hagyjuk? Azt mondta mehet bármi de akkor ő is. Mondtam jó. Fél órával később láttam hogy egy fiatal csajszival egymásra tekeredve táncolnak és esküszöm, hogy egyáltalán nem zavart, sőt...

Na én meg ezek után az egyik régebbi ismerősömmel táncoltam és hát mi csókolóztunk is. Ezt amikor a párom meglátta akkor nagy verekedés lett és jöttek a kidobók, haza kellett mennünk. Ő pedig csak kiabált végig az úton hogy egy utolsó ku***va vagyok és hogy képzeltem ezt. Erre kaptam tőle egy nagy pofont a villamos megállóban, ezután pedig fojtogatni kezdett amitől nagyon megijedtem mert soha nem láttam ilyennek. Megakartam ütni de nem tettem meg. Haza fele hívtam Anyukám aki bátyámnak tovább mondta és hívott telefonon, hogyha a srác nem tűnik el a lakásból akkor agyon veri, van 30 perce elmenni. A párom sírt hogy velem tervezett mindent és reméli megérte nekem amit tettem stb. Haza ment, azóta beszéltünk de szerintem aki ahhoz folyamodik hogy egy nőt megüssön az férfiatlan dolog és megfogja máskor is tenni. Tényleg vele terveztem mindent és ha mégis megbocsájtanám akkor végig bennem lenne ez a dolog... Vélemények?



2022. máj. 11. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"A sok alkohol hozta ki belőle. Elvileg soha nem ütött meg nőt."


Gyakorlatilag sincs - vagy igen, vagy nem, de ha igen, nyilván nem fogja megmondani neked őszintén.


A lényegen nem változtat - a te szempontodból az első alkalom, hogy megütött, sőt fojtogatott.


Az már rajtad múlik, hogy megteheti-e másodszor is.


Az alkohol meg nem tesz senkit agresszívvé, csak feloldja a gátlásait, így láthatod, hogy milyen a valós énje, "álarc" nélkül.


Azt eleve nem értem, hogy 20 évesen miért akarnád hozzá kötni az életedet, ha nem vagytok szerelmesek egymásba, de a történtek után legalább már tudod, hogy mire számíthatnál tőle, ha vele maradnál.

2022. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van eszed nagy ívben elkerülöd.

N 30

2022. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Megérdemlitek egymást..
2022. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig tudta magát álcázni.

Ezentul.is lesznek ilyen pillanatok aztán majd azok egyre gyakoribbak lesznek de mindig meggyőz hogy ő nem ilyen illetve változtat ugyis hozzámész.


Csak gyereket kérlek ne válallj ilyentol. Az már brutál lenne.

2022. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsiba szerinted tudná kitöl van?
2022. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%
Megérdemelted suka!
2022. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fojtogatott, és te azok után haza mertél vele menni?


Én az utcán aludtam volna, mert ki tudja, megöl álmomban vagy megerőszakol...

2022. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!