Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó lenne meghatározni milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne meghatározni milyen is valójában a szerelem? Fontos! Nem MI a szerelem, hanem MILYEN? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát, véleményét várom,akik több éve( 2-nél több)van együtt a kedvesével, olyanokét,akik már több éve együtt is élnek. és olyanokét,akik most lettek szerelmesek nem rég.

Azok írjanak,akik rájöttek, hogy MÁR NEM SZERELMESEK a párjukba, és hogy erre hogy jöttek rá.

Milyen változásokat vettetek észre az idő múlásával a szex, beszélgetés, hozzáállás szempontjából.


Nagyon sokat tudnátok segíteni a korrekt válaszokkal, mert én már teljesen összezavarodtam :S


2010. szept. 17. 15:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy "is"! :) tehát, azok is írjanak,akik már nem szerelmesek!
2010. szept. 17. 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
ha nem akarja lenyelni, akkor már nem szeret igazán...
2010. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

egy kicsivel több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal és szeretem de még igy fiatalként is érzem hogy nme olyan heves mint régebben. tudom hogy szeretem . Hogy honnan? onnan hogy ha tudom hogy más lányokkal van vagy va lány a közelében szinte ölni tudnék, és hiányzik ha nincsen velem. nem érzem magam teljesnek. mindennap gondolok rá még ha nme is találkozunk és több ször is. Ő nekem nme csak a szerelmem hanem a barátom akivel megoszthatok a titkaim a haverom akivel jókat hülyülök a tesóm akivel piszkáljuk egymást az apám akire tekintettel és tisztelettel tudok felnézni és mindenem a TÁRSAM lelkileg testileg. Ezért vagyok nagyon féltékeny is ami bár nme jo dolog de tudom hogy nme ossz pasi és sokan benne csak a pasit látják én viszont nem és tudom mit veszithetek hogy kit vennének el tőlem. Nem vagyok peeszimista de egy időre megállna az idő ha tudnám hogy nem az enyém. NAgyon szeretem és lehet hogy már nme is olyan lángolós szerelemmel de szeretem. A szeretet össze fajta módján. És meg tudnék bocsájtani neki talán mindent egyet nem. Ha nem szeretne viszont.


ez a szerelem vagyis ilyen :) számomra

2010. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bakker, mekkora kritériumaid vannak... kíváncsi vagyok, hány választ kapsz :D:D
2010. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen meg tudom határozni.

Ameddig kétségeid vannak, addig nem az.

Ha majd egyszer szerelmes leszel, akkor azt tudni fogod

2010. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom, de talán 2 évután kihűlt a szerelem fiatalok voltunk 13-14 évesek és a 6 évben már fél éve nem volt sexuális életünk, ő túl fáradt volt nekem meg nem volt kedvem, mert sosem volt jó a sex sosem figyelt rám, hogy nekem hogy jó. Utána volt egy 2 és fél éves kapocsolatom arról inkább nem bezsélnék. REttenetes volt terrorba tartott, nem volt jó. Most vagyok együtt a párommal 10 hónapja és imádom őt, mindent megtennék érte és ő is megtesz értem mindent, figyelmes a sexben is és végre élvezem. A szerelem olyan érzés, mint ha megtaláltad volna azt az embert akit már régóta keresel, aki kielégíti minden vágyad, bármi legyen az, és boldog vagy vele akkor is ha csak fekszetek egymás mellett, vagy nézitek a tv-t vagy kártyáztok.
2010. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mosolyogsz belül...(:
2010. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek meghatározni?! A Dobrády Ákos már megmondta!: "Sírni tudnék, annyira szeretem őt!"
2010. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan jó olvasni, mikor más tudja, h mi a szerelem... jeleit meg ezeket. Hmm, bárcsak én is tudnám :(
2010. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 és fél éve vagyunk együtt...

A szerelem átverés ,semmi több.Puszta kémia és biológia.

És tudod ,mikor igazán szívás?Ha megcsal mással,akit régen szeretett.

2010. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!