Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, hogy ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy ha úgy érzem, ezért felesleges együtt lennünk?

Figyelt kérdés

Párom 10 nővel és 15 férfival dolgozik egy irodában. Egy nagyobb asztalnál ülnek egymás mellett 5-6an, tehát nem arról van szó, hogy nem is találkoznak. Reggel elmegyünk dolgozni, a kolleginák kapják az összes figyelmét, humorát,mindent. Mire hazaérünk már hulla fáradt, én is. Itthon nyilván nem mászkálok 8 óra munka +utazás után miniszoknya tűsarkú kombóban, ő egész nap azt látja, az neki a norma. A mosolygós gondoktól mentes csini lányok.


Egyszerűen nem érzem magam nőnek, úgy érzem hogy ők sokkal többet kapnak a páromból, mint én. Nekem csak az jut, hogy tv alvás.... Egyszerűen.. jobban megemészteném, ha csak pasikkal lenne egész nap, de az , hogy a mellette ülő 2 leányzó többet beszélget vele egy nap mint én egy héten... Hiába igyekszem, nem vagyok informatikus, nem értem azt ami őt foglalkoztatja. Igy nem sok értelmét látom hosszú távon a kapcsolatnak, főleg hogy ha minden női jelenlétet megkap a munkahelyén.


2022. máj. 13. 00:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Vannak bajok...
2022. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Igen veled van a baj!

Gondolom, ő sem akar informatikáról beszélgetni otthon. "A mosolygós gondoktól mentes csini lányok.", meg pont olyanok mint te, nekik is megvan a maguk baja, feszült a munkájuk, elhagyta őket a párjuk, betegek a szüleik, csőtörés van az albérletükben stb. Nem kell ezekkel a lányokkal versenyezned, téged választott.

Ok. szakítasz, akkor úgy fogsz párt keresni, hogy csak olyan jöhet szóba, akinek nincs 1 női kollégája sem? Nem lesz egyszerű, esetleg egy autószerelő, vagy szakmunkás szóba jöhet műszaki területen, bár ott a kuncsaftokkal lesz bajod. Inkább azon kellene gondolkozni, hogy csináljatok közös programokat, hogy az élményekről lehessen beszélgetni.

2022. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%

Ó... Akkor most szakítanom kellene a barátnőmmel, mert a kollégáival többször találkozik, mint velem? Ugyanmár!

Kérdező... Én elhiszem, hogy f*s neked, hogy keveset látod. Elfogadom. De milyen logika mondatja veled, hogy szakítanod kell vele mindenképpen, csak azért mert csak ezt vagy azt látod belőle? Az meg megintcsak milyen logika, hogy nem tudod nőnek érezni magad, mert többet beszél a kollégáival, mint veled?

Arra nem gondoltál, hogy esetleg BESZÉLD MEG ezt a dolgot normálisan a pároddal? És keressetek közösen megoldást erre a problémára? Mi a gyászomért kell végletekben gondolkozni? Meg ne haragudj, de az nettó baromság amit mondasz. Plusz... Anno voltam betegesen féltékeny. PONTOSAN ilyen gondolatokkal kezdődött. MOST kérj segítséget a leküzdéséhez. Saját érdekedben kérlek rá.

Lehet lepontozni.

2022. máj. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd eldöntötted lépsz.

De nem hiszem hogy megtennék, szokásos "jó dolgomba, jöttem panaszkodni egyet"

2022. máj. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is rossz. Nem csoda ha nem akar szólni se hozzád.
2022. máj. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a semmiért tényleg felesleges együtt lenni, ha csak hazamentek egy lakásba dögleni és nulla kommunikáció. Beszéljétek meg.
2022. máj. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap kell valaki, aki megerősít benne, hogy jobb egyedül…:D
2022. máj. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Mire ma felkelsz már el is felejted a havi stresszelésed 😂 minden férfi kb. így dolgozik az irodában ezt megsúgom :D
2022. máj. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába igyekszem, nem vagyok informatikus, nem értem azt ami őt foglalkoztatja. "

Kezdetben, az ismerkedéskor miről beszélgetettek? Valamiért csak összejöttetek.


Szerintem tényleg vannak gondok a kapcsolattal, de nem azért, mert vannak női kollégái is. Hanem az a súlyos probléma, hogy egymással egyáltalán nem beszéltek.

2022. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

1. Már megint itt vekengsz?????

2. Persze az infós csajok mind miniszoknyában meg magassarkúban illegnek egész nap... Hihető... Főleg, hogy dolgoztam infós csajok között, plusz sztem ha nem muszáj nagyon kevés nő illegne egész nap így, főleg, hogy egy gép előtt ül

3. Igen, veled van a baj, de nem csak ezért

2022. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!