Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen igazi nőcsábász volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen igazi nőcsábász volt a párom. Eddig nem zavart, amióta együtt vagyunk (2 éve) nem volt okom féltékenynek lenni rá. De most nagyon zavar, ahogy beszélünk erről, vagy látom, hogy megnézi a pincérnőt, ilyesmik. Normális, hogy így érzem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
#9: Két év után már össze szoktak költözni a párok, vagy valamilyen szintlépés szokott történni a kapcsolatban. Ti meg a leírásod alapján kezdtek eltávolodni egymástól. Nyilván már kezd megszűnni a kezdeti nagy lelkesedés, az újdonság varázsa. Oda kellene figyelni, hogy ne menjen át barátságba a kapcsolat, még akkor sem, ha idővel a szerelem átalakul mély szeretetté. Beszéltél vele ezekről a dolgokról? Vagy szerinte minden jó úgy ahogy van?
2022. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szoktunk erről beszélni. Eleinte ő hajlott arra, hogy költözzünk közelebb, én nem akartam. Most pedig úgy látom, neki oké így, ahogy van.
2022. máj. 16. 15:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha azt akarom, hogy a párom ne viselkedjen úgy, mint egy féreg és nem akarom magam megalázva, elárulva érezni a párkapcsolatomban, főleg nem nyilvánosan egy undorító viselkedés miatt, amit még magam felé is elvárok, hogy ne tegyem, akkor birtokolni akarom a párom.


Ma is tanultam valamit.

2022. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%

10: nem írta hogy tiszteletlenül nyálcsorgatott.. Sehol.

ezt írta: "De most nagyon zavar, ahogy beszélünk erről, vagy látom, hogy megnézi a pincérnőt, ilyesmik. "


ebben nincs benne hogy milyen módon nézi meg.. Másik weblap is van ahol részletesen van leírva ?

2022. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

"Szóval ha azt akarom, hogy a párom ne viselkedjen úgy, mint egy féreg "


Akkor ezen analógia mentén, -- miszerint a párja megnézett egy pincérnőt --, ha például a páromnak megakad a szeme valakin, akkor nyugodtan lerib..cozhatom ?

2022. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#9: ennyi idő után normális, ha már nem összebújva alusztok és nem nyal-fal estétől hajnalig. Fejlődik a kapcsolat. A gond ott van, hogy még mindig külön életet éltek. Ezen kéne dolgozni, egyre több időt együtt tölteni, majd összeköltözni
2022. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Te nő vagy vagy férfi?

Csak azért kérdezem, mert én is arra céloztam a válaszomban amit te is írtál. Érdekes, hogy egy rugóra jár az agyunk. :)

#11 vagyok

2022. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Pasid sose fog megváltozni.

Mindig vágyni fog az újdonságra.


Fogadd el. Beszéld meg vele ha zavar, ne rejtegesd előle. Nem lesz jobb sosem ha a szőnyeg alá söpröd. Add tudtára hogy zavar és kevésbé csorgassa másokra a nyálát. Tegyél róla hogy rád csurgassa a nyálát.

Nagy kihívás egy ilyen mellett nőnek lenni, mert folyton nőzhetnékje lesz haláláig.


Ha még is meg akarod változtatni és ne ajd isten sikerül, azt ölöd ki belőle amitől te is szereted.

2022. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Évek óta együtt vagytok de nem költöztek össze ? Sajnalom kislány, de ez a férfi nem vesz téged komolyan és nem veled képzeli az életet.
2022. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!