Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még visszaút?

Figyelt kérdés

A gyermek megszületése óta, ill. már terhesség alatt rengeteget veszekedtünk. Sajnos én voltam a kezdeményező, megbántam, javultam. Erre a feleségem kezdett el bunkóba átmenni. Ennek hatására megromlott a kapcsolatunk. Szex kb. 3 havonta ha van. Vagy túl fáradtak vagyunk és inkább alszunk, vagy lehet már nem is kívánjuk egymást. Én viszont már teljesen kivagyok... Persze tudom meg kéne beszélni, de el is kezdjük, tisztában vagyunk mindketten a dologgal, de... Mintha a feleségem már nem is kívánna és utálna. Sajnos sokszor én is nehezen viselem a jelenlétét és a viselkedése miatt már testileg sem kívánom.


Nem vagyok megcsalós típus. Valahogy nem megy nekem az, hogy csajokkal irogassak titokban. Csak munkába járok meg haza. Nem keresem a lehetőséget. Volt valaki hasonló helyzetben? Meddig húztátok? Mi lett a vége?


2022. máj. 16. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Válás lett a vége. Előbb kellett volna. Sokkal.
2022. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válsz el, végül meg fogod csalni. Ha lesz valakid valószínűleg könnyebben kilépsz miatta a házasságból, de inkább tedd meg előtte.
2022. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!