Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal össze akartunk házasodni. 1 hónappal ezelőtt szakítottunk, majd ki is békültünk. 1 hónap múlva lesz az esküvő és le is van már szervezve. De már nem akar elvenni.

Figyelt kérdés
Azt mondja attól még szeret. Van a kapcsolatnak így értelme? Hogy maradjak vele?

2022. máj. 16. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Ha neked jó így, akkor igen, ha nem jó, akkor nem.
2022. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nekem kell dönteni, csak reménykedtem, hogy kapok valami választ, ami megkönnyíti.

A viselkedésével érezteti, hogy szeret, de mégsem bízik annyira a kapcsolatunkban, hogy elvegyen. Ezért nehéz a dönteni. Szívem szerint vele maradnék, de az eszem az ellenkezőjét mondja.

Egyébként ő szakított és ő is jött vissza, hogy megbánta. És akkor is azt mondta, hogy elvesz, de most meggondolta magát.

Köszönöm a válaszokat.

2022. máj. 16. 21:08
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul kell venni, hogy nem vagytok érettek a házasságra.
2022. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért szakított?
2022. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Miért szakítottatok, min lehet ennyire összeveszni? Amúgy ha ki van fizetve a lagzi, meg minden, vagy most mondjátok vissza és max egy részét kell kifizetni, vagy megtartjátok formális ceremóniával és jogilag nem lesztek házasok. Azt bármikor ellehet intézni hivatalban utána is.

Attól függ, hogy komoly veszekedés volt e, vagy rátok jött egy kapuzárási pánik és csak megrémültetek.

2022. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Bántó dolgokat kezdett hozzám vágni. Pl. Olyan vágyai vannak, hogy más nőkkel szexeljen. Nem értettem, hogy miért mondott ilyeneket. Mikor eljött bocsánatot kérni elmondta, hogy megijedt a házasságtól, csak félt beismerni. Azért bántott, hogy szakítsak vele, mert akkor kevésbé fog nekem fájni. Nem várta meg, hogy elküldjem,megtette hamarabb.
2022. máj. 16. 22:16
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább dobd mert elég gyerekes a viselkedése.
2022. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez tipik gyerekes gondolat menet


Hagyd

2022. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én bizalmam megrendülne ilyen szöveg után. Csak azon agyalnék, hogy mennyire gondolta komolyan valójában, titokban vannak e ilyen vágyai, csak azért jött vissza hozzám, mert én már biztos pont vagyok stb
2022. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Jobban jársz így, ha most pontot teszel a kapcsolat végére, mint ha pár év múlva visszatáncolna vagy a kapcsolatból vagy elválnátok.
2022. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!