Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok csókolózni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok csókolózni a párotokkal ha valami betegsége van? (megfázás vagy ilyesmi)

Figyelt kérdés
A párom nem akar megcsókolni, most, hogy elkaptam valami nyavaját. De nem értem, hogy miért mivel elvileg akkor sokkal fertőzőbb vagyok mikor még tüneteim sincsenek.Jó azt megértem, hogy nem akar beteg lenni de mivel már 5 napja nem találkoztunk jól esett volna ha megcsókol annak ellenére hogy beteg vagyok.
2010. szept. 17. 20:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én az arcára adok olyankor, vagy a homlokára. (Én pedig nem nagyon szoktam beteg lenni:D)

L19

2010. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
persze :) ha elkapom akkor meg legalább nem kell aggódni hogy elkaphatom :D
2010. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel :D én picit beteg vagyok :$ ő pedig sokkal jobban :D valahogy nem izgaz :P
2010. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 rozika10 ***** válasza:
20%
mi a fertöző osztályon sexeltünk a fürdető hejségben!!!!ugyhogy nem nem zavar!!!
2010. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
utolsó gratulálok! szeretettel várjok az aids-es vagyok? kérdésedet!
2010. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 rozika10 ***** válasza:
51%
jajjj nem csak torok fertőzése volt,és semmi más!!!!különben meg a férjem!!!!mert hülye azért nem vagyok!!!!
2010. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha valami vírusos nyavalyája lenne, pár napig, amíg nagyon rosszul van, nem is találkoznék vele, mert nagyon beteges vagyok enélkül is. (Őt sem hívnám át fordított esetben. Hiányozna, de nem akarnám átragasztani.)

Megfázás? Attól függ. Ha valaki nagyon rosszul van, taknya-nyála egybefolyik, vagy hurutos köhögése van, talán nem szép, ha elvárja, hogy csókolózzanak vele, és ebben az esetben én is csak megölelném, megpuszilnám a barátomat, de kimondott smárolás nem lenne. Ha már jobban van, akkor mindegy.

2010. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
persze..miért ne?ha meg van fázva mondjam azt hogy bocs szivi még rám se nézz mert elkapom?én mindig ugyanolyan vagok vele ha beteg csak ha csókolózunk akkor rövidebb csókot adok neki hogy ne tudjon levegőt is venni:D
2010. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az én barátomat nem érdekli.Mondtam neki, hogy nem akarom hogy elkapja kb 10x, de nem hatott rá...:D
2010. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én is pont ugyanígy vagyok, mint az utolsó válaszoló.Elmondtam neki vagy 100-szor, hogy el fogja kapni de mégis csókolózunk ugyanúgy.Szegényke remélem nem lesz beteg.
2010. szept. 19. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!