Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok csókolózni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok csókolózni a párotokkal ha valami betegsége van? (megfázás vagy ilyesmi)

Figyelt kérdés
A párom nem akar megcsókolni, most, hogy elkaptam valami nyavaját. De nem értem, hogy miért mivel elvileg akkor sokkal fertőzőbb vagyok mikor még tüneteim sincsenek.Jó azt megértem, hogy nem akar beteg lenni de mivel már 5 napja nem találkoztunk jól esett volna ha megcsókol annak ellenére hogy beteg vagyok.
2010. szept. 17. 20:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
velem is ez van. meg vagyok fázva, de őt nem érdekli, mondja h megéri az áldozatot.. (:
2010. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
mi most éppen betegek vagyunk.hétvégén találkoztunk, kicsit felerősödtek a tüneteink, de nem volt semmi csók, csak max szájrapuszi. sz.r is lenne úgy csókolózni, h még levegőt se kapok, de csókoljam meg.én nem várom el ilyenkor, hálistennek ő sem. ha egészségesek vagyunk, akkor naponta többször is...:))
2010. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,őt nem zavarja, ha beteg vagyok. :) Szegénykém meg most összeszedett valamit, de szerintem nem tőlem, mert nála nagyon durva, más tünetekkel. De én is simán megcsókolnám, ha ittlenne. :)
2010. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A nyál megvéd a vírusoktól, ha elkapod nem a csóktól fogod, hanem a közös légtértől. Én mindig csókolózok a párommal, ha ő beteg és sosem kaptam el.Ez fordítva is igaz.
2010. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Akik azt írják, hogy a partnerüket nem zavarja, nem érdekli:

Az egy dolog, hogy ő bután viselkedik, de nektek lehetne több eszetek, és nem kockáztatni, hogy megfertőzzétek azt, akit elvileg szerettek! Aztán ha pl. nektek rossz a beteg állapot, akkor neki is az lesz.. aki szeret, az csakis jót akar a másiknak!!!


Aki pedig beteg, és elvárja, hogy akkor is megcsókolják: primitív, bunkó. (és ő talán önmagát jobban szereti nálad)

2010. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nos meggyógyultam most már és szerencsére a párom nem lett beteg.Persze előfordulhat ha épp le van gyengülve az immunrendszere, hogy elkapja de szerencsénk volt most.
2010. szept. 26. 18:50
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves 08:43-as válaszadó! ("A nyál megvéd a vírusoktól, ha elkapod nem a csóktól fogod, hanem a közös légtértől.")


Ez tényleg így van? Akkor ezt nagyon ki kellene emelni, mert visz mindent!:D


Anyám szerint, aki ápolónő, nem kell egy megfázástól annyira félni, ha nem 40 fokos láza van az embernek, és kitudja milyen vírusa. Főleg ha erős a másik immunrendszere, semmi gond.

2011. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!