Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találta már meg valaki élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találta már meg valaki élete szerelmét az egyetemen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan...
2010. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok az egyetemen 3. hete és még nem. :)
2010. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az én szüleim ott ismerkedtek meg, és azóta együtt vannak:)
2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen :-)
2010. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Berlin ***** válasza:
Nem, ugyanis főiskolára jártam :(
2010. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez előfordul, bár nem gyakori. Ugyanis pl. a műszaki egyetem legtöbb karán kb. 80:20 vagy 90:10 a hallgatók aránya a fiúk javára, úgyhogy az ottani lányokhoz kissé nehéz hozzáférni. Bölcsészkaron ugyan a hallgatók 2/3-a lány, de az ottani fiúknak esélyük sincs az ottani lányoknál, mert a lányok tudják róluk (mivel látják őket nap mint nap), hogy az illető bölcsész.


Leginkább orvosin lehet összejönni ellenkező neműekkel, ugyanis az orvosok eleve orvosokkal igyekeznek házasodni, barátkozni, ismerkedni, ők egy zárt kasztot alkotnak.

2010. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en asszem megtalatam ... csak sajnos a lany nem igy gondoja .... most leszunk harmad evesek .. nekem meg nem volt senkim ...aszthiszem meg neki sem ( .. egy het mulva kiderul :P (nalunk kesobb kezdodik az egyetem :P (romania) ) )
2010. szept. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
rengetegen. én mikor először voltam koleszos, minden este megtaláltam. :-P
2010. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elit általános suliba jártam, ott 12 éve is az osztálytársaim felének szülei ott találkoztak. Nálunk az évfolyamon is sokan az egyetemen találkoztak. A vőlegényemmel egy egyetemi disznóvágáson találkoztunk.
2013. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!