Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugságokra kenyszerített....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságokra kenyszerített. Ezáltal hazugságokra kellett építsek. Mit csináljak, ha már meg komolyodik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pl nem egy exem haveri szinten maradt nekem, vagy lelkitárs. Es olyan 10 évvel ezelott jartam csak velük. Vagy pl.olyan haverom is van aki 5 éve nekem udvarolt de nem jottem vele ossze de barátok maradtunk. Vagy akit tarskereson ismertem meg nem lett koztunk ugyan semmi de kedves ismerős maradt.


A barátomnak mikor összejöttünk lazán meséltem roluk, be is mutattam őket neki, mivel semmifele takargatnivalom nincs, és nem tudtam, hogy betegesen féltekeny.. ami azota kiderült.


Megesett hogy megcsalasokkal gyanusitgat alaptalanul es artikulátlanul ordit es támad ezekkel az emberekkel hogy ezzel is azzal is mindegyikkel is biztos lefekudtem, laza erkolcsű nő lehetek, es lehet most is mászkálgatok hol ehhez a pasihoz hol ahhoz. Es a kapcsolatunk ahogy haladt előre odáig jutottunk, hogy szinte minden férfi ismerősöm haverom(10+ éves baráti kapcsolatokat is) számoljak fel, tiltsak töröljek stb, mert szerinte nincs nő es férfi között barátság es ő nem is tart fent nőkkel kapcsolatokat nem is beszelget (max kollegák vagy haverja nője stb azokkal.is csak ha muszaj)

Igy a nagy veszekedesekben le is kellett tagadnom egynémelyikről hogy exem, felelemből azt mondtam senkivel nem voltam 10 évvel ezelott sem, hanem baratnőm exe meg stb.

Az exeket ismeri. Csak azert nem talalkoznak mert veletlen pont egyik kulfoldon van másik máshol stb közösségin nincsenek fent.

Az exeknek mondtam ha barmikor beszelnenek a barátommal, ne aruljanak el (De amilyen aljas az egyik, be is kavarhatna ha akarna.)


Nem csak félelemből ferdítettem, hanem azt hittem ugysem tart sokáig a kapcsolatunk.

Csak épp időközben ahogy a kapcsolatunk fejlődik, barátom is visszavett a féltekenységi jeleneteiből, kezd minden kiegyensúlyott lenni és kerékvágásban, sokat változott, nem vádolgat már alaptalanul stb, törekszik arra, hogy nekem elhető legyen a kapcsolat, figyelmes es visszafogja magát stb, kezd komolyabb lenni az egesz es néha már házasságot is emleget:( azaz a gondolataiban ugy megjelenik ez is :(


Őszinteség kizárt, "meg is ölne".



2022. máj. 19. 17:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem parharcrol beszelek, hanem parkapcsolatrol. Az oszinteseg elkerulhetetlen egy ponton tul. Te ebben vetkeztel, ideje korrigalni, mert addig nem fogtok tudni tovabblepni es vegig ott fog kiserteni az eleted soran. Minden bizonnyal fel fog haborodni es joggal. Igen, akar az is benne van a pakliban, hogy emiatt ugy dont, hogy nem akarja veled osszekotni az eletet. De nincs mas alternativa, zsakutcaba manoverezted magad idejekoran es ezt orvosolni kell. A ferfiak logikus lenyek. Ha ertelmesen felvazolod neki, hogy mit miert csinaltal, akkor meg fogja erteni. Ez nem egyenlo azzal, hogy meg is bocsatja, de erteni fogja. Semmi egyeb olyan lehetoseged nincs, ami jobb eredmennyel kecsegtetne. Amugy meg azt gondolom, hogy nem valosagos az a jellemfejlodes, amit leirtal. Csak rajott, hogy milyen szerepet kell jatszania es csinalja is. Te meg el akarod ezt hinni, hogy erted megvaltozott. Az emberek nem ilyenek. Ha lesz ra alkalom, akkor elobujik majd a szog a zsakbol.


Azt meg kulon problemasnak latom, hogy tamadasi feluletnek veszed, ha bevallasz valami rossz dolgot a masiknak. A serulekenyseg megmutatasa az egyik legbizalmasabb dolog egy parkapcsolatban. Ra kell tudnod bizni a titkaidat a masikra, kulonben megette a fene. Ha kiadod ezeket es a masik nem el vissza vele, azt hivjak erzelmi biztonsagnak. Biztos olvastad mar ezt a szokapcsolatot. A nok leginkabb ezt keresik egy kapcsolatban. A ferfiak meg pont ezt rejtegetik a legjobban, mert akkor onamgukat gyengenek ertekelik. A parkapcsolat fontos dolog az ember eleteben, legyel kicsit tudatosabb benne.

2022. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, olyan viselkedésre abban a szituációban olyan válasz járt. Én egy percre sem érezném magam rosszul.

A másik pedig, hogy mit veszíthetsz? Ha a hazugságok kiderülnek, legalább az is kiderül, hogy valóban megváltozott-e, vagy lehull az álarc. Ez nem az a kapcsolat, amit sajnálni kéne, ha vége szakad.

2022. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem vétkeztem.

Önvédelem volt!


Es nem tartok embereket (nemhogy őt nem, hanem senkit elég érettnek ahhoz, hogy bárki ne élne vissza azzal bármikor, ha támadasi felületet adok magamon. Ez nem a sérülékenység megmutatasa es bizalmi viszony, hanem kb mint fegyveresnek széttárt karokkal azt mondani lőjj nyugodtan. Nekem NEM ezt jelenti egy komoly kapcsolat hogy nekem tamadasi felületetket KELL adnom a masik kezébe magam ellen.)

2022. máj. 19. 19:36
 14/24 A kérdező kommentje:

*rossz helyen a zárójel, bocsi


Nem eppem a saját bőrömön akarnám tesztelni a párom..

2022. máj. 19. 19:37
 15/24 A kérdező kommentje:

Mindenesetre a házasságot ilyesmit azt elkerülöm vele magas ívben így.

Nem pap ő, hogy neki gyónjak, hogy aztán elítél e, vagy nem. Nincs ehhez joga sem egy embernek hogy másik MULTJA felett ítélkezzen. Amihez amugy köze se lenne. Ez meg a másik.

A tovabbiakat pedig nem tudom.

2022. máj. 19. 19:41
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el: miért akarsz hozzámenni? Szeretsz stresszelni, meg ennyire élvezed, ha a kanod agresszív?
2022. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Lassan 1 éve teljesen normális.

Rengeteget fejlödtünk a kapcsolatban egymáshoz eddig.

Nem irtam szerintem sehol, hogy hozzá akarnék menni. Hanem kézkeréstol kezdek tartani. valamiért ujabban a házasság aktiv szókincsébe került a passzivbol.

De nem akarok rémeket latni.

De az biztos, hogy nagyon komolyan vesz. Milliot bizonyít.

En meg korabban azt hittem ekkor már együtt sem leszünk eleve. Nem is terveztem sokat vele értelemszerűen az elején.

2022. máj. 19. 19:50
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan normális lenne, belátná hogy lehetetlenül viselkedett, és nem félnél bevallani neki.

Olyan sokat mégsem változott, nemde?

2022. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18

A azavahigetőségem cafolnam meg. Ez nemcsak neki, de mindenkinek betenne, legyen bármi is a kifogás. Nemde?

2022. máj. 19. 23:07
 20/24 A kérdező kommentje:

Majd kimászok ebből valahogy.

Neki nem is csak a hazugság lenne baja, hanem eleve az is, hogy jártam xy-al, stb. Mivel ezért is kellett letagadnom mindent, mert elkezdett balhézni, és elborulni belőle.

Szóval csak tetézném az 1 évvel ezelőtti bajt.


Szerintem úgyis esélyes hogy egyszercsak ugyis szakítunk.

Most szép szerelem van ugyan, de semmi nem tart örökké, meg úgyis ilyeneket írnak mondanak mindenhol.

2022. máj. 19. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!