Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legrosszabb dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb dolog, amit túlélt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatban vannak problémák. Van, hogy az ember hibát követ el, és olyankor a másikon múlik, hogy hajlandó-e megbocsájtani és folytatni, vagy véget vet az egésznek.

Mi volt a legrosszabb dolog amit elkövettél vagy a párod követett el ellened és megbocsájtottál/ő bocsájtott meg? Hogy tudtatok túllépni rajta? Hagyott eltűntethetetlen nyomot az életetekben?



2022. máj. 20. 01:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

#4

Hogy ez nekem nem jutott eszembe!!!!!!!!!!!!! Aaaazta? Melyiket? Mert mindegyiket próbáltam! Füvezni szintén, az sem segitett, pedig undorodom a szagától is, hátha segit...de nem!

Orvos: Elég soknál jártam! De erre nincs gyogyszer! Biztos alacsony a fajdalomkuszobom...

2022. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Problémás gyerek.

Megcsalás.

2022. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A vállalkozásunk csődbe menetele, adósság hegyek majd kiderült, hogy terhes vagyok. Közösen hoztuk meg a döntést, hogy ilyen minuszos helyzetben nem férne bele a gyerek. Minden szempontból nagyon nehéz időszak volt, mind anyagilag, mind érzelmileg de túljutottunk rajta és úgy érzem, hogy most erősebb a kapcsolatunk mint valaha. Amúgy ennek már vagy 3 éve…egyenesbe jöttünk
2022. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13: Nagyon örülök, hogy rendben vagytok! :) Mi is vesztettünk el babát... Én jól viseltem, de a feleségem nagyon megterhelte, és hónapokig tartott mire feldolgozta.
2022. máj. 21. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!