Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Más nőket jobban kívánok már.

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet hogy több mint 5 éve vagyok kapcsolatban, hetente általában 2x, 3x vagyunk együtt de van hogy 2 hetente 2x mikor hogy van időnk találkozni.

Én dolgozok ezért max hétvégén vagyunk együtt vagy ha ki veszek szabadnapot akkor hétköznap + hétvége max 3 nap. Kevés a szex és általában csak én kezdeményezek az esetek 95%-ban. Szeret a párom nem is akárhogy, viszont elegem van hogy mindig én kezdeményezek. Előjáték is mindig van oda figyelek rá van hogy fél órán keresztül csak nyalom a punciját még a seggét is kinyalom mert szereti, a szex is jó ha úgy van kedve oda teszi magát, de ő soha nem kezdeményez. Már annyira nem is kívánom őt emiatt és a kezdeményezéstől is elmegy a kedvem, más lányok jobban érdekelnek szexuálisan vagy csak kaland vágyból,pedig szeretem és nem hagynám el mert normális lány és én voltam neki az első. De ez engem már nagyon kezd idegesíteni hogy neki elég volna havi 2 szex nekem meg a heti 2 is nagyon kevés.

Más lányokkal sokkal szívesebben csinálnám, jobban érdekel már az "új, ismeretlen". Próbáltam vele beszélni a dologról hogy jó lenne ha több szex volna meg kezdeményezőbb lenne erre jött a válasz hogy akkor menjek kurvázni stb. Megbeszélni se lehet ezt vele, pedig felnőtt emberek vagyunk és szerintem egy kapcsolatban alapdolog a szex,és az ilyen dolgokat felnőtt fejjel megkéne beszélni nem azt válaszolni a másiknak hogy menjen kurvázni. Szeretem őt de mégis más lányok jobban érdekelnek szexuálisan, megcsalni nem akarom, elhagyni se emiatt, viszont egyre erősödik bennem az hogy újra elkezdjek csajozni,mivel előtte végig ezt csináltam. Ki mit tanácsol mit csináljak? Tudom hogy jönnek majd a válaszok hogy szakítsak, de ez így 5 év után nem könnyű.

24F



2022. máj. 21. 23:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha már itt tartasz akkor le kéne ezt már zárni. Különben a hiányérzet már mindig ott lesz benned hogy nem élted ki magad és egy frigid p!csa mellett kell megrohadnod.
2022. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De régebben kezdeményező volt, nagyon kívánta a szexet kb 3 éve még az elején. Akkor most mi lett vele? Szeretné hogy vegyem el, de így hogy?
2022. máj. 22. 00:28
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Azzal hogy régen mi volt segget lehet törölni. Vagy azt se. Ráültetek a csúszdára, innen már csak lefelé visz az út.
2022. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

A "menj el kurvázni" az pontosan azt jelenti, hogy leszarja az igényeidet, viszont tudja, hogy ezt úgysem fogod meglépni, magyarán ezzel megaláz.

Ebben a boltban ezt lehet kapni.

2022. máj. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

"Menj el kurvázni"

Azért kíváncsi lennék, ha a szeme előtt pörgetnéd a nemjólányok oldalt, és nutogatnád neki a kiszemelteket, akkor mennyire naradna az álláspontjánál.

2022. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ezt mondta, akkor valószínűleg azért nem akt szexelni már veled, mert nem szeret. Sajnalom, de szerelmes no soha, semmilyen körülmények között nem mond olyat a párjának, hogy menjen el kvrvázni. Elmúltak az érzelmek, köszönjetek el egymástól.
2022. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De szeret csak nem igényli úgy mint én.
2022. máj. 22. 08:55
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott valami köztetek? Amire így reagál? Mondtad, hogy házasodni szeretne. Lehet neki úgy jön le, hogy te meg nem, és ezért vagy tudatosan ilyen gyerekes játszmát űz, hogy akkor te se kapd meg amire vágysz, vagy tudattalanul viselkedik így mert pl annyira bántja ez a dolog, nem érzi elég fontosnak magát, úgy érzi te nem tervezel vele örökre (jól érzi). Amúgy ti vagytok egymásnak az elsők?
2022. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Elküldött hogy szexelj más csajokkal. Nem, nem szeret.
2022. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
le kell ezt zárni. fiatalok vagytok, ennyi "szerelem" tényleg nem elég. nehogy elvedd, mert tuti válás. megszoktátok egymást, de megszokásból nem kell együtt maradni.
2022. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!