Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban tapasztaltak, az alábbi helyzetből hogy lehet helyrejönni? (Szexuális élet hiánya..)

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt, nekem 1. komoly kapcsolat, 30 évesek vagyunk már.. Röviden, szexuális téren pár éve döglődik a kapcsolatunk..

Minden másban egyezünk és jó társak vagyunk, de egyszerűen pár éve elromlott a szenvedély, vonzalom, mindkettőnkben. Havi 1x van átlag szex.


Mielőtt jön a kérdés, igen próbáltuk megoldani, beszéltünk róla, 2x billegtünk a szakítás szélén is emiatt, egyszer én, másik alkalommal inkább ő, de végül együtt maradtunk.. Hogy még megróbáljuk, mert értékes dolgot adnánk fel, nem akartuk csak a szex miatt.. Meg ki tudja, a másikkal is idejutnánk, stb..


A gond csak az, hogy azóta, pár évvel később ugyanott vagyunk. Nekem (én vagyok a nő), sokszor hiányzik a szex.. Nem kívánom annyira a páromat, és ő sem engem, mivelhogy soha nem kezdeményez.. Viszont én szerettem volna ismét ezt helyrehozni, elkezdtem direkt jobban kezdeményezni, szóban is jeleztem, hogy szeretném, ha ezzel foglalkoznánk, bújjunk többet össze. Az utóbbi időben a szex ritkasága miatt ezt még tetézi, hogy a havi 1 alkalomnál is hamar elmegy, én emg még nem. Persze ilyenkor megoldjuk máshogy, de azért hiányzik már régóta a rendes szex..


Esküszöm már wellnessre, pihenni sem volt kedvem menni, mert már kvázi kezdem összekötni ezeket az alkalmakat, hogy na most lesz valami próbálkozás, de itthon semmi.. Búj, meg ölel film nézésnél ő is, én is, aztán alvás.. Mindig.


Na és akkor a "legjobb", hogy nem tudom teljesen elfojtani magamban ezt már, jelenleg is képbe került egy 3.fél, akit észreveszek fériként... Korábban is volt ilyen: nem tettem aktív lépéseket, csak erősen vonzódtam máshoz, észrevettem, mint férfit. Eddig ezzel sikerült nem foglalkozni, de most is van egy ilyen fél épp. Tudom, hogy nem lesz semmi, mert nem kezdek ki vele, de gyűlölöm magam, és iszonyat frusztrál ilyenkor, mint most, hogy ennyire vonzódom máshoz. Csinos vagyok és adok magamra, pár éve a párom elengedte magát mikor ez az egész kezdődött, de összeszedte ilyen téren magát utána. Viszont valahogy azóta sem jött vissza a vágy..


Nem szeretném eldobni a kapcsolatomat, sőt, lakást, gyereket tervezünk: szeretném, ha újra sikerülne jobban vonzódnunk egymáshoz, és megszűnne bennem ez a hiány.


Másnál hogy alakult a szexuális élete egy hosszú kapcsolatban? vagy alapvetően normális, hogy megteszik/vonzódsz más iránt? Helyre lehet ezt hozni?



2022. máj. 22. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ez már jobb valószínűleg nem lesz. Ilyen helyzetben eszedbe ne jusson gyereket vállalni, mert csak magadat és a gyereket teszed tönkre.

Nálunk is 3 év házasság után alig van szex. Én mondjuk a másik oldalon vagyok, nekem heti szinten szükségem volna a szexre, de a feleségem állandóan elutasít, ő meg soha nem kezdeményez. Vannak időszakok, amikor már kedvem sincs bepróbálkozni, mert nem akarok egy újabb (időnként durva) elutasítást. Öngerjesztő folyamat, mert sok esetben inkább csak kiverem, és le is tudtam. Kívánom a feleségemet és szeretnék vele többet szexelni, de a folytonos elutasítás megtöri a lelkemet, így egyre kevesebbet próbálkozok.

Az eredmény az, hogy jó esetben havi egy szex van, de akkor is teljesen passzív, szinte hozzám sem ér. Aztán ebből volt olyan, hogy emiatt lelankadtam, na akkor meg óriási hiszti lett belőle.


Röviden: Próbáltátok megbeszélni, nem ment. Jobb már nem lesz. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha békében elváltok és kerestek olyan párt, akivel működnek a dolgok.

2022. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ritka a több éves házasság alatt is a rendszeres szex. Sőt a 0-hoz közelít. Egyszerűen kiég a tűz, de ott a ház a gyerekek a közös múlt a stabil kapcsolat. Ha nincs folyamatosan veszekedés hanem nyugi van, ha hazamész és nem csesztet senki.... szerintem ez van a dolgok mögött. Nekem lenne rá igényem így tíz év házasság és két gyerek után is. Ja amúgy 42F vagyok
2022. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2023. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!