Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.

Nem rég szakított velem a párom, akivel pár hónapig tartott a kapcsolat, de nagyon szeretem. Barátok maradtunk, mondván nem akarna elveszíteni.. Ugyanígy volt az előtte lévő volt párommal is... Szakított velem, de maradjunk barátok... (csak az majdnem 5 év után)


Mindkettőnél más dolog miatt. A hosszabb kapcsolatomnál lebukott hogy nőkkel levelezget, emiatt féltékenyebb lettem, nem tudtam rendesen bízni benne. Utána még jó darabig együtt voltunk, viszont bizalmatlan lettem... De egy lépést sem tett hogy ne így érezzek. Szakítottunk, nagyon nehezen viseltem.

Utána majdnem 1 évvel ismertem meg egy nagyszerű férfit. Barátként indult, de több lett belőle...

Ott az volt a probléma hogy nem igazán mutatta ki az érzéseit, és ha szóvá tettem valami(normális stílusban) problémámat, akkor egyből magára vette... Emiatt szakított velem.


Nagyon úgy érzem hogy velem van a baj... :(

Vagy csak rossz emberekbe szeretek bele?

Mit javasoltok, kihez forduljak, vagy mit alkalmazzak hogy jobban kommunikáljak? Az is gond hogy a hosszú kapcsolatomban felhánytorgattam többször, pedig utána sosem csinálta elmondása szerint...


2022. máj. 22. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy?
2022. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két próbálkozás nem mindig elég. Keress tovább!
2022. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvagyok egyedül is csak eléggé fáj...
2022. máj. 23. 05:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott a hiba, hogy nem kell velük barátságban maradni. Ekkora hülyeséget. Így hogy fogod tudni lezárni magadban? Sehogy.
2022. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tarts velük kapcsolatot, mert így nem fogod tudni lezárni.

A leírásod alapján nem veled van a hiba, de nyilván nem tudhatjuk az ők szemszögükből ez mit takar.

Annyi viszont biztos, hogy ha egy srác annyira gyerekesen és hisztisen kezeli a kommunikációt és az érzelmekről való beszélgetést, hogy inkább szakít a nővel, ott nem kell siratni ezt a srácot. Nem elég érett a kapcsolathoz.

2022. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!