Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Videotelefon az exxel? Ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videotelefon az exxel? Ki mit gondol, elfogadható vagy nem? Megrendülne a bizalom?

Figyelt kérdés
A barátnömröl kiderült, hogy másfél órát videotelefonált az exével. 2 héttel elötte az exe meg még mesztelen képeket kért töle, de ö nem küldött,(megláttam a chatet) de ezek után 2 héttel beszéltek másfél órát videochetbe. Nem, az elsö story, az exe miatt már voltak veszekedések köztünk, de ö minig is váltig álította, hogy lezárta és csak engem szeret. Ebben nem kételkedem, h engem szeret, de ez azért mégicsak irritáló.

2022. máj. 23. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
59 valóban ? akkor nem csodálom hogy vissza akarja kapni
2022. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategóriában még talán azt írtam volna, hogy belefér, de ennyi idősen így viselkedni szégyen.


Itt a legnagyobb probléma az, hogy már többször megbeszéltétek, hogy lezárja, de mégsem így történt, magyarul hazudott. Aki pedig hazudik, abban én többet nem tudnék megbízni. Ha te lennél neki fontosabb, akkor egyértelműen lezárja a múltat, de inkább hazudozik, hogy tarthassa az exével a kapcsolatot. Arról nem beszélve, hogy a másfél órás videochat alatt vajon miről volt szó?

2022. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Romák vagytok?
2022. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tilt-torol-takarodj az életemből


Kb ez lenne a válaszom a nőnek.

Exekkel semmit. Ha én betartom, akkor vissza is ugyanezt várom el. Ez tisztelet a másik fele.

2022. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!