Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogy élnéd meg ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy élnéd meg ha a (fiú) párod bejelentené hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
A kérdés feltételezi hogy a választ adó komoly kapcsolatban él (minimum 2 éves együttlét) illetve azt is fontos leszögezni hogy párotok nem tudott a valós szexualitásáról az előtt hogy elkezdtetek járni.

2022. máj. 24. 08:20
1 2 3 4 5 6
 11/59 harebell ***** válasza:
98%
Nem zavarna, nekem nincs bajom ezzel. Megbeszélnénk a továbbiakban, hogy mit szeretne.
2022. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
33%
Nezd a jo oldalat, csinalhatjatok 3-asban ;)
2022. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
7%
Nem érteném hogy miért hiszi hogy érdekel. Én se számolok be neki hogy a kapcsolatunk előtt ki tetszett, kivel feküdtem le, stb. Nekem az jönne le ebből hogy meg akar csalni, hiszen más jelentősége nem lenne a dolognak. Emiatt szerintem szakítanék.
2022. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

10.


Pont ezért írtam hogy a dolog akkor derült ki (a férfi számára is) amikor már együtt voltatok, én is úgy gondolom ha már előtte tudta volna akkor úgy tiszta ha nem 2+ év után vállalja fel

2022. máj. 24. 09:20
 15/59 anonim ***** válasza:
36%
Nehez kerdes. En ferfikent nem bannam ha biszexualis parom lenne. Sot….
2022. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
12%

#13 vagyok

A lepontozás okát megkérdezhetem? Bizalom nélkül semmit nem ér a kapcsolat, szerintem jogom van így gondolni.

2022. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

16.


Olvasd el a 6. Kommentet

2022. máj. 24. 09:39
 18/59 anonim ***** válasza:
27%

15 voltam. En sem ertem a lepontozas okat de csak nyugodtan.



Az is lehet miattad lett biszexualis, mert olyan csunya vagy, es olyan gyenge az agyban, hogy ferfiakkal vigasztalodik.


Na lehet ezt is lepontozni.

2022. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
45%

#17

Elolvastam. És?

"nem viselkedhet önmagaként a saját otthonában" - épp erről beszélek, én nem szeretném hogy férfiakkal csaljon meg a saját otthonunkban.



Amúgy nem vagyok homofób, ha ismerkedés közben derülne ki akkor nem lenne kizáró ok, de ha egy meglévő kapcsolatban csapná a képembe az infót az nem férne bele, túl gyanús lenne.

2022. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

20.


Azt kéne megérteni hogy a biszexualitás és a monogámia nem zárja ki egymást, ha a párod alapvetően monogám értékekkel rendelkező személy akkor ez valószínűleg az után sem fog változni ha rájön hogy biszexuális.


A monogámia egy erkölcsi értékrend tanúbiznylata, attól még mert pasik is fel tudják izgatni még nem fog pasikkal lefeküdni ugyan abból az okból amiért a monogám heteró pasid sem fekszik le minden nővel aki tetszik neki.

2022. máj. 24. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!