Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogy élnéd meg ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy élnéd meg ha a (fiú) párod bejelentené hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
A kérdés feltételezi hogy a választ adó komoly kapcsolatban él (minimum 2 éves együttlét) illetve azt is fontos leszögezni hogy párotok nem tudott a valós szexualitásáról az előtt hogy elkezdtetek járni.

2022. máj. 24. 08:20
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
36%

#29

"Egy szó nem esett arról hogy a férfinek arra lenne igénye hogy az utcán sétálva az legyen köztetek a téma hogy kit akar éppen megdugni"

Az egész kérdés arról szól, hogy a pasi közli a csajával hogy kikkel létesítene szívesen szexuális kapcsolatot.

Vagy szerinted a biszex nem azt jelenti, hogy mindkét nem iránt érez szexuális vonzalmat??

2022. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
39%

#31

Akinek van önismerete az tudja. Nem feltétlenül 18. születésnapjáig, de huszonpár éves koráig biztos.

Én csak 30 fölöttiekkel ismerkedek, ahol már kissé gáz ha valaki ennyire nem ismeri magát.

2022. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 harebell ***** válasza:
84%

#24 Én természetemnél fogva monogám típus vagyok, nem erőltette rám senki, sem a társadalom, sem a vallás. Így működöm, erre van igényem, el se tudom képzelni, hogy másképp éljek.


"Az hogy a parod most igy kozben rajott hogy bi, kicsit fura, mert ha monogam, akkor tapasztalata nem lehet."


Tapasztalat nélkül is rá lehet jönni, nem is olyan ritka eset ez. Sokan kezdenek el úgy felfedezni magukban valamit, hogy nincs vonatkozó tapasztalatuk.


#26 Egyrészt benne van a kérdésben, hogy kapcsolat ALATT jött rá, tehát nem közölhette előre, mert ő sem tudta. Nem titkolta el, nem hazudott. Sőt, a továbbiakban sem szeretne hazudni, nem értem, ez miért baj. Nekem nagyon furcsa hozzáállás, hogy ha elmond egy ilyen felismerést magával kapcsolatban, te ebben csak annyit látsz, hogy "kikre gerjed", meg hogy biztos meg akar csalni, meg egyáltalán miért zúdítja rád. Én minden olyat szeretnék tudni a páromról, amit önszántából szívesen megoszt velem, mert ha nem ismerem igazán, csak egymás mellett élünk, nem együtt.

2022. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

33.


Én pedig amikor legutóbb néztem törvény szerint 18 felett számítjuk az embereket felnőtteknek és nem ott ahol te éppen ismerkedsz

2022. máj. 24. 10:13
 35/59 anonim ***** válasza:
34%

#34

"kapcsolat ALATT jött rá, tehát nem közölhette előre, mert ő sem tudta"

Neked is csak azt tudom írni hogy a szememben elég gáz ha valaki ilyen korban nem tudja ezt magáról, nem szeretnék ennyire nulla önismeretű emberrel együtt lenni.

2022. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
36%

#35

Amikor legutóbb néztem a kérdést akkor az volt benne hogy "hogy élnéd meg". Leírtam hogy hogy élném meg.

Máskor akkor írd ezt: "mi a véleményed, szerinted a 18 fölötti nők többsége hogyan reagálna arra ha....?"

Ha egyéni válaszokat kérsz, ne lepődj meg ha azt kapsz.

2022. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

32.


Ne csúsztassál, te nem arra hegyezted ki a válaszodat amire reagáltam hogy az ember felvállalja a szexualitását hanem azt sérelmezted hogy egy heteró pasinál sem érdekelne kiket akar megdugni (tehát melyik lányok jönnek be neki), a kettő köszönő viszonyban sincsen egymással

2022. máj. 24. 10:17
 38/59 anonim ***** válasza:
23%

#38

Azért írtam le hogy ne süssék rám hogy csak homofóbia miatt gondolom így. :D

2022. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

37.


Az egyéni válasz rendben van, a vélemény rendben van és örülök is neki, ami nincs rendben az az olyan általánosító kijelentés mint például amit te tettél.


Direkt megkérdeztem hogy mire alapozod azt hogy MINDENKI tudja magáról a maga szexualitását 18 felett, erre a te válaszod az hogy akinek van önismerete az tudja.


Szerintem pedig ennek semmilyen statisztikailag kimutatható objektív alapja nincs, de ha van kérlek mutasd meg, ammenyiben pedig nincs tartózkodjunk az ehez hasonló bölcsészkedő kijelentésektől és maradjunk a bizonyítható, jól ismert tényeknél és egyéni véleményeknél.

2022. máj. 24. 10:24
 40/59 anonim ***** válasza:
67%

#40

Ha nem csak az első mondatomat olvastad volna el, akkor láttad volna ezt is: "Nem feltétlenül 18. születésnapjáig, de huszonpár éves koráig biztos.

Én csak 30 fölöttiekkel ismerkedek, ahol már kissé gáz ha valaki ennyire nem ismeri magát."

2022. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!