Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogy élnéd meg ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy élnéd meg ha a (fiú) párod bejelentené hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
A kérdés feltételezi hogy a választ adó komoly kapcsolatban él (minimum 2 éves együttlét) illetve azt is fontos leszögezni hogy párotok nem tudott a valós szexualitásáról az előtt hogy elkezdtetek járni.

2022. máj. 24. 08:20
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

41.


Akkor most kérdezzem meg újra hogy mire alapozod azt a kijelentésedet hogy mindenki aki huszon x éves fixen tudja hogy mi az ő valós szexuális identitása?


Nem mintha releváns lenne a kérdés mivel hangsúlyozom, 18 felett MINDENKI felnőtt.

2022. máj. 24. 10:33
 42/59 anonim ***** válasza:
34%

#42

Akkor most leírom újra: jó esetben mire 30 leszel addigra tudod. Én 30 fölöttiekkel ismerkedek. A kérdés egyéni véleményeket kérdezett. Nem tudom mi ezen ennyire érthetetlen, mindenesetre én befejeztem a meddő vitát, a végső válaszom az hogy szakítanék ha a partnerem 30 fölött nem ismerné a saját szexualitását és szakítanék ha nem tudnék megbízni a partneremben, sorry.

2022. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
41%
Ez jó, leírom, hogy miért szakítanék, miért nem tudnám már tisztelni, felnézni rá, és ezért lepontoztok? Hát csak gyerünk, vigyetek le nullára, mert van saját értékrendszerem! Nem ítélek el se fetisisztát, se leszbikust, se homokost, se biszexet, de azt hagy döntsem már el, kivel tudok leélni egy életet ! 4-es voltam
2022. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim válasza:
100%
Nem zavarna.
2022. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
36%

#44

Bárki bármi okból nem örülne = a válasza nem releváns és f0ssá van pontozva, úgy tűnik.

2022. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
85%
Zavarna, de ha nem csalna meg nem zavarna.
2022. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

44.


Én hasznosnak találtam ha ez bármi féle jobb érzettel tölt el, szerintem sem korrekt lepontozni téged

2022. máj. 24. 13:00
 48/59 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes. Aki elfogadja a biszex baratot, az 100% hasznos válasz, ellenben aki nem akar biszex barátot annak 0% hasznos a válasza. 🤔

A kérdezőnk sem tudja a nemleges választ ezek szerint elfogadni, egyből pontozással büntet.👌

Fasza😳

2022. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

49.


Nem büntettem senkit azért mert nem akar biszex barátot, nem azok közé tartozom akik nem bírnak külömbséget tenni a nem tetszik és a nem hasznos között, utóbbit nyilvánvalóan lefogom pontozni

2022. máj. 24. 16:00
 50/59 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel a szexualitása, amíg szerelmes akar lenni belém.
2022. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!