Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is kezdte újra szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kezdte újra szakítás után ?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyi idő után ? Közben volt kommunikáció köztetek vagy sem ?

Csúnya szakítás után is van remény?


2022. máj. 26. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenkinek egesz eleteben egy kapcsolata van es szakitas utan eletuk vegeig egyedul maradnak. Ezert nem szuletik eleg gyerek kis hazankban
2022. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát mi nem szakítottunk de szünetet tartottunk. Mondtam neki hogy nem akarok még szakítani , de az hogy szájbavert ok nélkül az nem oké. Mondam neki 1 hónapig hagyjon. Közben persze beszélgettünk. Mondtam neki hogy teljesen kiábrándultam , szóval hacsak nem akar küzdeni akkor csumi. Mondta hogy sajnálja és küzdeni fog. adtam neki esély és utána még két évig együtt voltunk. De idővel visszatért az irányításmániás agresszív énjéhez. Ha ezt le tudta volna vetkőzni talán még ma is együtt lennénk. Mondjuk amikor szünetetn voltunk akkor megcsalt és ezt soha sem mondta el. De van rá példa hogy a legmélyebb gödörből is ki lehet mászni, de ez sokkal rikább mint az ellenkezője.
2022. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint az exével kezdte újra ?
2022. máj. 26. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is szándékozok újra kialakítani senkivel sem kapcsolatot.
2022. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok , hát együtt voltunk , én szakítani akartam de megyeztünk egy szünetben. Ez talán nem olyan ex de nekem hasonló.


Ez előző párom pont most szakított velem aztmondta talán a jövőben még újra összejöhetnénk , de az ilyen esetben az egyik mindig pórul jár.

2022. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem véletlenül ex. Nem kezdek vele újra soha
2022. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdtem többször is, 12 évig tartott összesen. Bár ne tettem volna!

Ez miért lenne jó neked? Ami nem működik most, az soha nem is fog.

2022. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdtem újra, de felesleges volt. A nő ismét félrelépett, és ismét nem volt őszinte.
2022. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi újrakezdtük, bár nagyon kapcsolatnak nem mondható az első 3 hónap, amikor ismerkedtünk. De akkor szakított velem. Aztán 2 vagy 3 év után újra összefújt minket a szél, szexkapcsolatban voltunk, sehogy sem voltunk, megint voltunk valahogy, aztán most már 7 éve együtt vagyunk, 1 éve meg házasok.


Hozzáteszem én végig végtelenül szerelmes voltam a férjembe, az első pillanattól kezdve amikor egy buliban 3 percet beszélgettünk kb.


Nem voltam zaklató, sem matrica. A 3 hónap utáni szakítás után talán írtam egy tipikus kínos legyél boldog bla bla bla levelet neki, de ennyi volt.

Aztán külföldre költöztem és egy unalmas estén rá írtam, hogy mizu az egyetemmmel, hogy halad.

Onnan jött a szex távkapcsolat, aztán amikor haza jöttem az igazi szexkapcsolat. Aztán megint szakított velem, de nem bírta sokáig, szóval csikicsukiztunk rendesen mire rájött, hogy én kellek neki :)

2022. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!