Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor "meggengülök" pl félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor "meggengülök" pl félek hogy el akarna hagyni, biztatást várnék, miert kezd el féltékenykedni es vádolni?

Figyelt kérdés

Megnyugtat ugyan par szóval hogy szeret es velem tervezi pl a nyarat is nem akar elhagyni(még), aztán az egészet átforditja abba hogy féltékenykedik vádol, es nekem kell őt nyugtatgatni.


Ezt az exem detto ugyanigy játszotta mindig.



#nyugtatás helyett oltogatás
2022. máj. 28. 20:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
szeretethiányra kapok a nyakamba egy féltékenységi balhét.
2022. máj. 28. 20:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben inkább kilépnék ebből a kapcsolatból, és dolgoznék magamon, hogy legyen önbizalomam.
2022. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem magamon kell dolgoznom.

Nem fogom bebeszélni magamnak hogy szeret valaki es ha nem érzem az azert van mert nincs önbizalmam.


Ez nem így van. Ez egy tévhit.

2022. máj. 28. 20:28
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha vkinek törődéshiánya van vanlgy úgy érzi nem szeretik, es erre a párja neki all veszekedni, szerintem ott van vmi takargatnivalója inkabb a másiknak.

De érdekelne mások meglátása is.

2022. máj. 28. 20:29
 5/13 A kérdező kommentje:
*vagy úgy érzi
2022. máj. 28. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy más mit gondol erről, de bennem az ötlőt fel, hogy egy idő után baromira fárasztó lehet ugyan azokat a köröket futni, hogy az egyik fél "törődés hiányát" (ami gyakorlatilag egy komoly önbizalom hiányra épülő dolog) folyamatosan táplálgatni.


Én értem és én elfogadó vagyok, de nem tetszene, ha folyton folyvást megkérdőjelezne, hogy tényleg szeretem-e még és tényleg vele tervezek-e vagy esetleg éppen el akarom hagyni, csak nem mondom ki.


"es erre a párja neki all veszekedni"


Miben merül ez ki? Nem lehet, hogy arra amire próbálok rávilágítani? Egy idő után baromira fárasztó ugyan azokat a köröket futni a másikkal és ugyan azt elmondani háromszáznyolcvankilcencszer is.


Írd le kérlek legalább a konfliktus menetét, hogy zajlik.. Mert ez így elég vakvágány. Te közlöd, hogy félsz, hogy már nm szeret vagy félsz, hogy el akar hagyni, ő pedig mondja, hogy ez nincs így kicsim, de te biztos másra vetettél szemet?

2022. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ugy zajlik kb, hogy valami kapcsán beötlik hogy korabban masmilyen volt velem(pl kerüli a csókolózast korábban meg követelte), vagy megigérte hogy nem köszön a rányomuló csajnak mégis köszönt. Tehát elül bennem egy rossz érzés.


Ezeket elmondom neki, ő válaszol hogy nem tetszik nwki ha elfordítom a fejem csók közben vagy akármi azaz elkezd hibáztatni mintha én lennék a hibás azért amiért nem csókolózik velem újabban, és aztán megint engem hoz ki hülyének hogy wgy köazönésbe többet látik bele. Arra hogy de megigérted hogy ignoralod es nem is köszönsz neki, tartja az előző mondatát ami nem válasz erre, hogy de nem kell köszönesbe többet belelátni. (Tehat az ígéreteiben is így bízzak akkor meg..)

Tehát első körben mindenben kihoz hülyének aki mindent rosszul lát.


Ezután elkezdi a fentieket hogy de engem szeret, csak én vagyok neki elmodja ezerszer is ha kell, elmondha ezeredjedjére is akkor, ezzel is célozva arra már megint hogy hülye vagyok akit folyton erősítgetni kell. Azaz megint kihoz hülyének.


Aztán bíztat hogy legyek pozitív, én meg a semmire (azaz arra hogy folyamat kihozott mindenből hülyének megnyugtatás helyett), csak a vita lezárása miatt már ramondom azt hogy jo pozitívan próbalol gondolkodni, majd elmulik bennem ez az erzés lehet csak mwg fog jönni, azért vagyok érzekenyebb. (Azaz magamra vállalom hogy jo, en vagyok a hulye, csak hagyjuk abba a vitát.)


És közben is de főleg ekkor jön a párlforsulas, mert éppen hol vagyok, miert kezdtem vele kötözködni, mert biztos más pasival akarok találkozni, lehet direkt műbalhézom, hogy veszekedjünk es ne talalkozzunk este, mert mással lenne randim, valszeg direkt szítom a feszkot mert viszket es mennék más pasikhoz, es de mindezt olyan szinten hogy teljesen elkapja az ideg es szinte már ordít.


Na így megy.

2022. máj. 28. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szakadj le a párodról és szerezz barátokat. Szívesen.
2022. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Röviden

-Első körben mindent tagad, ő a feddhetetlen engem kihoz hülyének aki mindent rosszul lát. Arra a választ, hogy ígeretét szegte, kikerüli.

-Másodkörben ugy erosit meg abban hogyvszeret hogy megint kihoz hülyének akinek ezt tobbszor kell elmondani mert fogyatékos

-harmadkörben én vagyok meghunyászkodasra kenyszeritve aki felvállalja inkabb hogy hülye mert parttalan a beszélgetes, es inkabb elengedi azt, hogy meg lehetne beszélni

-negyedkörben elkezd vádolni támadni abszolut logikálatlanul pláne. Mivel ha csalnám átverném nem azon bőgnék neki, hogy félek, el akar hagyni. Tehát belémáll, aminek az okát nem tudom de valoszinu magárol tereli a szót csak el ezzel.

2022. máj. 28. 21:14
 10/13 A kérdező kommentje:
8 kifejthetnéd bővebben
2022. máj. 28. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!