Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mostanába nagyon sokszor neki áll a semmiért hisztizni. Nektek is volt már ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 4 éve élek párkapcsolatban. A pasim 25 éves. És mostanába úgy viselkedik mind egy kislány. Nagyon hamar megsértődik. Olyankor veszekszünk.meg amikor tvt nézünk. És ha olyan jelenet van hogy pl egy meztelen csávó van rajt. Neki áll rendesen vinnyogni. De régen nem volt ilyen. Az utóbbi időben ilyen.
2022. máj. 30. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolja ki a tévét a vinnyogó úriember és akkor nem látsz rajta kívül meztelen férfit, képernyőn sem. Atyaég.

Meztelen nőkön nem vinnyog?

2022. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
ratyi a barátod. Add át neki légyszives, hogy gyk-s válaszólók azt üzenik, hogy ratyi!
2022. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem unatkoztok. Ő jobban. De azért kár veszekedni. Inkább menjetek sétálni vagy valahova a TV-nézés helyett.
2022. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem akkor viselkedett így, mikor megcsalt. Mindenbe IS belekötött és hatalmas féltékenyeki jeleneteket rendezett.
2022. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen elég értetlenül viselkedik. Mondjuk ne pasit keress, hanem erett férfit. Ezalatt nem azt értem, hogy legyen idősebb, csak gondolkozzon felnőtt ember módjára és lehetőség szerint úgy is cselekedjen.
2022. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jut eszembe, hogy megcsal téged.
2022. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6# dettó !
2022. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valakije
2022. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!