Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a páromnak volt igaza? Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Tegnap munka után a buszmegállóban várakoztunk, a párom, két kolléga és én. Rázott a hideg az árnyékban, nem voltam jól, ráadásul nagyon-nagyon görcsöltem a havibajom miatt is, örültem, hogy egyáltalán meg bírtam állni a lábamon. Kiálltam a napra a pároméknak háttal, addig ők ott beszélgettek. Valamit kérdezett az egyik munkatársam, én pedig hátrafordítottam a fejem és úgy válaszoltam. (azért nem fordultam vele szembe, mert úgy éreztem, ha nekem most meg kell mozdulnom, összeesek a görcsöktől). Erre a párom otthon elhordott mindenféle buta, bunkó, neveletlen parasztnak, hogy én ezzel hogy leégettem őt, hogy háttal álltam nekik. Úgy viselkedett, mintha kb. lemászároltam volna egy fél farkasfalkát.

Ez tényleg ekkora probléma volt? Fordított esetben engem nem érdekelt volna, hogy a párom hogy áll.


27/N


2022. máj. 31. 18:22
1 2 3
 1/30 nemaRendőrség ***** válasza:
9%

Fordított esetben? Ha épp nem mondja el miért csinálja, csak szimplán paraszt?


Szerintem bunkó voltál

2022. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Tudta, hogy miért állsz úgy??
2022. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%

mondhattad volna, hogy elnézést fiúk, de én fázok, kimegyek a napra kicsit.

nem ártana elmenned orvosi kivizsgálásra, 27 évesen nagyon nem normális, hogy majdnem összeesel, ha meg kell fordulni

2022. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Noren1989 ***** válasza:
59%
3, #ciszta
2022. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%
Életemben nem hallottam még olyat hogy egy nő havibajnak nevezi a menstruációt. Olyat meg végképp nem, hogy rosszullétkor nem menekül a nap és a meleg ellen hanem ellenkezőleg, kiáll az árnyékból. Pasi trollnak tetszik lenni?
2022. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%

Bunkó voltál igen, háttal nem állunk senkinek.

Bár szerintem ő is közölhette volna másképpen.

Azért ha busszal haza tudtál menni, annyira nem lehettél rosszul, hogy ne legyél ennyire neveletlen.

2022. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5%

5-ös: azért ment a napra mert razta a hideg.

Ettől persze még nem mentesül a viselkedése alól.

6-os voltam.

2022. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Hú, átérzem, nekem is borzasztóan fáj, ha havibajom van.


Szerintem te nem csináltál nagy bajt, a barátod viszont egyértelműen bunkó volt veled.


Igaz, ha legközelebb így jársz, az sokat javít az összképen, ha legalább annyit mondasz nekik, hogy "ne haragudjatok, rosszul érzem magam" aztán arrébb mész. De ha a barátod akkor már tudta, hogy rosszul vagy, önnállósíthatta volna magát, és megmondhatta volna ő a többieknek, hogy "bocs fiúk, nincs semmi baja veletek, csak most rosszul van". Van olyan szitu, amikor annyira rosszul van az ember, hogy nem jut eszébe gyszerűen udvariaskodni. Ilyenkor nyugodtan segíthet a másik.


Mindenki követ el olykor hibákat, előfordul. De az én párkapcsolatomban és az összes általam ismert egészséges párkapcsolatban sokkal finomabban jelezzük a másiknak, ha szerintünk hibát követett el. Soha nem mondjuk, hogy "bunkó", "paraszt" "égő voltál", ilyesmi.

Nővéreméknél volt így, hogy ennyire nyersen és agresszívan fogalmazott a pasija, ha szerinte rosszul tett valamit. De az egy elég toxic és bántalmazó kapcsolat volt, örülök, hogy tesóm végre kilépett belőle.


Szerintem próbáld meg megbeszélni a barátoddal, hogy szebben adja tudtodra, ha szerinte hibáztál, megérted úgy is.

Ezt a kis hibádat meg vagy annyiban hagyod, és esetleg legközelebb máshogy cselekszel, vagy ha legközelebb találkozol a srácokkal, megmondod utólag, hogy elnézést kérsz, rosszul voltál. Úgyse fog ezt megtudva senki haragudi, aki egy kicsit is normális.

2022. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16%
Magyarazat nelkul ez tenyleg bunkosag egy tarsasagban. De a baratod siman tudott kontrazni, o nyert.
2022. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Párodnak megfelelési kenyszere van a kollegak felé, amit rád vetít ki.

Volt már vmi hasonló kérdés is.

Ahol egy alkesznek csicskult egy srác(az is vmi kollega) és amiért a nője vmi nem tetsző mondott, a nőt cseszte le.

2022. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!