Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a páromnak volt igaza? Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Tegnap munka után a buszmegállóban várakoztunk, a párom, két kolléga és én. Rázott a hideg az árnyékban, nem voltam jól, ráadásul nagyon-nagyon görcsöltem a havibajom miatt is, örültem, hogy egyáltalán meg bírtam állni a lábamon. Kiálltam a napra a pároméknak háttal, addig ők ott beszélgettek. Valamit kérdezett az egyik munkatársam, én pedig hátrafordítottam a fejem és úgy válaszoltam. (azért nem fordultam vele szembe, mert úgy éreztem, ha nekem most meg kell mozdulnom, összeesek a görcsöktől). Erre a párom otthon elhordott mindenféle buta, bunkó, neveletlen parasztnak, hogy én ezzel hogy leégettem őt, hogy háttal álltam nekik. Úgy viselkedett, mintha kb. lemászároltam volna egy fél farkasfalkát.

Ez tényleg ekkora probléma volt? Fordított esetben engem nem érdekelt volna, hogy a párom hogy áll.


27/N


2022. máj. 31. 18:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyáltalán nem voltál bunkó. Rosszul voltál, akik veled voltak azoknak az lett volna a minimum, hogy észre veszik nem vagy jól, netalán megkérdezik segíthetnek-e valamiben, nem ördögtől való dolog. Normál állapotban nyilván nem így viselkedsz, ha valami értelmetlen morális abszurd törvényt sértettél szerintem túlélik, akik ott voltak. :)
2022. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Na a sok pasi megerkezett aki kb meghalna ha menstrualnia kellene.
2022. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%
Ha ennyire eros görcseid vannak, az tényleg nem normális. Mindenképp beszélj nőgyógyásszal, mert okozhatja endometriozis, amit pedig a nőgyógyászati vizsgálatok nem tudnak kimutatni :(
2022. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező nem nőgyógyászati tanácsokat kért, hanem válaszokat a kérdésére.
2022. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Pasiként mondom nem voltál bunkó. De a párod veled szemben igen.
2022. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 nemaRendőrség ***** válasza:
27%

@14

A kérdező validációt kért hogy nem volt paraszt.

Helyette megkapta hogy az volt, és forduljon orvoshoz. Egyik sem rossz dolog

2022. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor is háttal állok másoknak, ha a szemembe süt a nap, és senki egy kuurva szót nem szól, de az én ismerőseim nem hisztis nyomik.
2022. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
A sok pasi nem is tudom mit okoskodok bele abba amihez eleteben nem volt koze. Tipikus.
2022. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

5 vagyok. Kösz a lepontozást. Nem igaz hogy senki nem veszi észre hogy ez csak a szokásos kamunős kérdés amit pasi ír ki, most épp egy olyan nőt személyesít meg aki annyira becsicskul a pasijának hogy még rosszul sem lehet a menstruációja alatt mert lecseszi a pasija, és itt picsog hogy bunkó volt-e amiért merészelt rosszul lenni és nem úgy állni és nem arrafelé nézni amerre a nagyságos úr elvárja.

A havibaj is elárulja, így nő nem nevezi, az meg hogy a napra akar menni amikor görcsei vannak, hát csak egy férfi írhat ilyet...

2022. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%
Én ismerek nőket, akik havibajt mondanak. Hogy lehetsz olyan ostoba, hogy kijelented, hogy nő ilyet nem mond.
2022. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!