Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a páromnak volt igaza? Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Tegnap munka után a buszmegállóban várakoztunk, a párom, két kolléga és én. Rázott a hideg az árnyékban, nem voltam jól, ráadásul nagyon-nagyon görcsöltem a havibajom miatt is, örültem, hogy egyáltalán meg bírtam állni a lábamon. Kiálltam a napra a pároméknak háttal, addig ők ott beszélgettek. Valamit kérdezett az egyik munkatársam, én pedig hátrafordítottam a fejem és úgy válaszoltam. (azért nem fordultam vele szembe, mert úgy éreztem, ha nekem most meg kell mozdulnom, összeesek a görcsöktől). Erre a párom otthon elhordott mindenféle buta, bunkó, neveletlen parasztnak, hogy én ezzel hogy leégettem őt, hogy háttal álltam nekik. Úgy viselkedett, mintha kb. lemászároltam volna egy fél farkasfalkát.

Ez tényleg ekkora probléma volt? Fordított esetben engem nem érdekelt volna, hogy a párom hogy áll.


27/N


2022. máj. 31. 18:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
En is havibajnak hivom, meg havi atoknak.
2022. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

Párom tudja, és észre veszi, hogy ha valami nem oké. Olyankor általában vigyáz rám,nem pedig cseszeget. Illetve nem erőltet rám semmit,soha. Hát ki ő? A főnököm?

Nekem is erős görcseim vannak. (1 dolgit akut, 2 nospa ilyenkor a kezdés. ha nem használ rá küldök még párat...) Voltam kivizsgáláson, semmit nem találtak. Aki nem hiszi járjon utána, miért okoz fájdalmat betegség nélkül is a menzesz. (Google a barátunk)

2022. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
Párod volt bunkó, remélem bocsánatot kér tőled!!
2022. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

Lepontozhattok, gondolom, férfiak teszik, amit amúgy nem értek, mert ok aztán baromira “tudjak”, milyen havonta a falt kaparni a mehosszehuzodasok miatt…

Kérdező, tényleg nem egészséges, ha ennyire faj a hasad, és tényleg okozhatja komolyabb probléma, amit egy rutin nőgyógyászati vizsgálat sajnos nem tud kiszűrni. Ha nem akarsz dokihoz menni, az is oké, csak legalább nézz utána, hogy mi okozhatja.

Nagyon eros menstruacios gorcsok az endometriozisra jellemzőek.

2022. jún. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ott kellett volna velük vacogva állnod görnyedve a görcsöktől es közben kiváló társaságnak lenni, és titkolva mi bajod, mert az idegen kanokra nem tartozik és amúgy sem kibúvó és nem használható kifogásnak?
2022. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
78%
A paraszt kolléga mit kiabált oda neked, ami annyira fontos volt neki, hogy egy látványosan félre állt, nem jól lévő ismerőstől halaszthatatlanul, azonnal kerdeznie kellett olyat, amire a párja nem tudja a választ?
2022. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem vagyok troll, sem pedig kamus, és nem értem mi a baj azzal, ha havibajnak nevezem a menstruációt.


Igen, tudom, hogy nem normálisak a görcsök, voltam is már orvosnál, de a doki mindent rendben talált. Csak az első 1-2 nap ilyen vészes, a többi nem.

2022. jún. 1. 15:55
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első két nap sem okes, ha ennyire gorcsolsz. Sok orvos nem is tud mit kezdeni vele, mert nem látnak okot a méhben ultrahang során sem. Én mindenképpen kivizsgaltatnam, akar az endometriozis központban.
2022. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
83%
OFF: személyes tapasztalatom, hogy mióta rendszeresen szedek multivitamint, sokkal enyhébben fáj a havibajom.
2022. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
28%
Melyik multivitamin segített?
2022. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!