Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik, miután kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, miután kiderül, hogy nem nézted jól meg a párod ruháinak a zsebét és kimostál egy papirzsebkendőt a ruhákkal együtt?

Figyelt kérdés
Nem a ruhákkal, mosógéppel mi történik, hanem veled, mi lesz a következménye?
2022. máj. 31. 21:05
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vetkőznöm pucérra, letérdelni, ráhasalni a kanapéra és elfenekel. Ilyenért 15 pálca jár de ha épp jókedve van az feleségemnek akkor csak 10.
2022. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nem az a hibás, aki a zsebben felejti, hanem az, aki nem jól nézi át a zsebeket,hogy üresek-e, mielőtt belerakja a mosógépbe.
2022. máj. 31. 21:22
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az a hibás aki nem nézi át?

Úgy dobom a szennyesbe a ruháimat, hogy átnézem, ne kelljen tökölni vele mosáskor. :D A nem a csicskád aki mos rád. örülj neki, és köszönd meg, hogy kimosta a féknyomos alsód...

2022. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
* Nem csicskád aki mos rád
2022. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ott már rég nagy a baj, ha ezért valaki hibásnak van titulálva "otthon".


Nekem rossz szokásom elfelejteni az utolsó mosást kiteregetni, mert több szintes a ház, van külön mosókonyha. Férjem teregeti ki, ő tovább marad ébren, én random be tudok szunyálni. Most ezért verjen el, vagy mi? Ő mindig benne hagyja a zsebében a tollakat, gémkapcsot, pénzt, zsepit, pedig próbálja kiszedegetni, de nem fogom számon kérni. Ha már mosok, így is, úgy is átnézem, mert emberek vagyunk, benne is maradhat, sőt modnok egy vadat. Úgy is maradt már benne, hogy átnéztem a zsebeket! Mindenkinek vannak "dolgai", nem mert hülyék vagy lusták az emberek, hanem mert emberek! Azok, akik ennyi fiszf.ságokért vérre mennek 4 fal között, mélységesen szánni valók.

2022. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
57%

Az történt hogy lecsesztem az exférjem hogy miért hagyta benne. Értem hogy arra megy ki a kérdés hogy milyen büntetést érdemel a figyelmetlen asszony aki nem szedi ki mielőtt bedobja a gépbe, de azt tudom rá válaszolni hogy odafigyeltem mosáskor, kivettem és lecsesztem minden alkalommal hogy benne hagyta. Idővel ritkultak ezen alkalmak, majd eltűntek. Szerencsére a jelenlegi párom nem ilyen.

Arról szó sem lehetne hogy elfogadjak hisztériát azért hogy így mostam ki, ha megtörtént volna akkor kapta volna a kiskezébe a szösztelenítő ragacsot hogy szedje le mindenről.

2022. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Noren1989 ***** válasza:
59%

Azonnal röpül a pofon, ahogy észreveszem.


Pfàhj.

Hanem a pofon, akkor meg Aquaman repül.

2022. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
85%

kiküldöm az ukràn frontra, ha fej Ukrajna oldalàn fog fegyvert , ha írás akkor a ruszkiknál teljesít szolgálatot

😆

2022. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
85%
#12 incel vagy-e 🤣 Tipikus. Ahogy elképzelitek a dolgokat. Na ezért nem lesz soha nőtök.
2022. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
95%
Egyetlenegyszer tettem szóvá a feleségemnek hogy miért hagyja benne a zsebkendőt, kicsit odafigyelhetne jobban... azóta én mosom a ruhákat...
2022. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!