Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik, miután kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, miután kiderül, hogy nem nézted jól meg a párod ruháinak a zsebét és kimostál egy papirzsebkendőt a ruhákkal együtt?

Figyelt kérdés
Nem a ruhákkal, mosógéppel mi történik, hanem veled, mi lesz a következménye?
2022. máj. 31. 21:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
#30 mi ez a baromság? Te tuti még életedben nem mostál.
2022. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
88%

A férjed debil, semmi baja nem lesz a mosógépnek, a ruhából is kijön. Amúgy szabad a pálya, mostantól akkor ő mos.

Én mondjuk nem mindig Zewát veszek, szokott lenni dm-es, sparos, azok se foszlanak szét. Most anyósomnál csodálkoztam rá, hogy még létezik az a régi fajta.

2022. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne bízzon rád ilyen nagy felelősségű feladatot!


Egy gonddal kevesebb

😎

2022. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Sosem nezzuk at a zsebeket, a parom es en is szoktunk mosast elinditani. Elvetve marad benne zsepi, nem jellemzo. Nem tortenik semmi. Ilyeneken nem kapjuk fel a vizet.
2022. jún. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
90%

Csak lesek, hogy itt a válaszolók többsége szerint "asszonynak kötelessége átnézni a zsebeket, mielőtt a mosógépbe pakol". Engem anyám ránevelt arra az egyszerű feladatra, amire egy csimpánz is képes, hogy én magam ürítsem ki a zsebeimet, mikor leveszem a ruhát, és úgy tegyem a szennyesbe. Jogosnak gondoltam, hiszen miért ő turkálna a többnapos szennyesben mások taknyos zsebkendői után, mikor azt a ruhák viselőinek is épp ugyanannyi energia kiszedni (vagy inkább kevesebb). Ha valami mást is hagyok a zsebemben (bérlet, jegyzet), az az én cuccom, nekem kéne vigyázni rá, kiszedni, elrakni, az én felelősségem hogy szétázva végzi-e.

Ha olykor véletlenül mégis benne marad egy zsepi, az más kérdés, de egyébként aki bizonyos kor fölött (hiszen kisgyerekektől nem várható el) csak úgy, mindenestül szokta beb@$zni a ruháit a szennyesbe, az egy lusta prosztó, és gyakorlatilag a másikat csicskáztatja.

Ezeket a nézeteimet a férjemmel is megosztottam mikor összeköltöztünk, és meglepve tapasztaltam, hogy neki az anyukája nem szólt erről a titokról. Párszor kimostam mindenfélét amit a zsebében hagyott (a megszokás nagy úr), aztán gyakorlattá vált nála, hogy kiüríti a zsebeit maga.

2022. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Szerinte a mosónak kötelessége átnézni a zsebeket, hogy ezzel is, így védje a családot a nem kívánt következményektől, védje a ruhákat, a zsebben felejtett dolgokat, ami lehet nemcsak zsebkendő, védje így a mosógépet és az esetleges felesleges járatás miatt kieső költségektől a családi kasszát. Mivel, ha elmulasztottam figyelmesen átnézni, hibáztam, ami mögött az áll, hogy letojom az egész családot, nem érdekelnek, nem fontosak nekem.
2022. jún. 1. 06:50
 37/50 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk mindenki úgy kapja vissza a ruháját mosás után, ahogy a szennyesbe rakta. Ha a zokni kis gombócban van pl, akkor jó eséllyel úgy is marad. A zsepi mondjuk pont nem gond, mert a szárító kiszedi az egészet.

De én nem vagyok hajlandó mindenki cuccát egyenként átnézegetni. A férjed gondolatmenetét követve ők meg nem tisztelnek téged, mert pont lesz@rják a munkádat, hisz még arra se képesek, hogy a saját dolgaikat úgy rakják ki a szennyesbe, hogy ne legyen benne semmi. Te bepakolod a gépbe, kimosod, kiteregeted/megszárítod, összehajtogatod és elpakolod. Nekik csak annyi a dolgunk, hogy normálisan beletegyék a szennyestartóba. Ezt tegye már a férjed is egy mérlegre. Amúgy meg egy ilyen p@cs férjem lenne, már nem lenne.

2022. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért egy durván bántalmazó kapcsolat.... A bántalmazás nem kell, hogy fizikai legyen. A verbális bántalmazás is elég.....
2022. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egészséges párkapcsolatban egy ilyen szituációból nem lesz veszekedés.

Semmi baja nem lesz sem a mosógépnek, sem a ruháknak... nem érthet túl sokat a mosáshoz.


Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy ez egy bántalmazó kapcsolat. A férjed verbálisan bántalmazó típus.

2022. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet csak az érdekli hogy szekálhasson.
2022. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!