Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik, miután kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, miután kiderül, hogy nem nézted jól meg a párod ruháinak a zsebét és kimostál egy papirzsebkendőt a ruhákkal együtt?

Figyelt kérdés
Nem a ruhákkal, mosógéppel mi történik, hanem veled, mi lesz a következménye?
2022. máj. 31. 21:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy troll vagy és nem élsz a való életben egy ekkora barommal és főleg nem szültél neki gyerekeket is, akik nem átallanak papírzsepit hagyni a zsebükben - micsoda gyerekek vannak, ejnye -.

Kedves férjed nagyon ért a mosógéphez, látom, hány alkalommal gondolja a baleset után üresben járatni a mosógépet? :)) Mindenképp főzős 90fokos programot javaslok, minimum 4-5-ször a papírzsepi után, nehogy később szöszösek legyenek a ruhák és azokat is miattad kelljen a családi kasszából pótolni.

Ha ez igaz, elképesztő micsoda f*szkalapok alapítanak családot és elképesztő, hogy van nő, aki ezt hagyja is és nem küldi el édesanyjához mosni.

2022. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Semmi, olyan pzs-t szoktunk venni, ami egyben marad a mosógépben, nem szöszölődik szét, úgyhogy kiveszem és kész. Ha mégis másmilyen zsepi volt, a szárítógép leszedi az összes szöszt úgyis. Mert minek kéne történnie? :D
2022. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, most olvastam vissza. Ez komoly? Most mondanám, hogy minek élsz ilyen barommal, de feltételezem, ettől nem fog változni semmi. Ahogy írtam, létezik olyan zsepi, ami nem megy szét, rajta van a csomagolásán. Tényleg működik. Vegyetek olyat. A mosógépnek meg semmi baja nem lesz, nem kell gyökérnek lenni.
2022. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
50%
Nincs párom.
2022. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Igazából minden probléma visszavezethető arra hogy valaki spúr


Ha Zewa zsepit vennél, ez a probléma elő se állt volna.

És ha normális mosógépet, akkor nem menne tönkre pár cafat papírtól.

2022. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Zewa van.

A mosógép 230000 volt.

2022. jún. 1. 21:21
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szedi ki a zsebében lévő cuccokat, mielőtt ledobja a szennyesét, így járt.


Nem ovis, és én nem az anyja vagyok.

2022. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, amiért még szültél is egy ekkora tahónak :D Azért a gyerekeiteket komolyan sajnálom.
2022. jún. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Mivel, ha elmulasztottam figyelmesen átnézni, hibáztam, ami mögött az áll, hogy letojom az egész családot, nem érdekelnek, nem fontosak nekem. - nekem ilyent mondana a férjem, másnap kézhez kapná a válást, és onnantól kezdve moshat ő magukra.
2022. jún. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
46: akkor férjből van olcsó márkátlan verziód
2022. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!