Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni,ha a stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni,ha a stressz miatt kudarcba fullad a szex?Ha nőként megalázva érzed magad, mert a párod semmi testi intimitásra nem vevő a gondok miatt? Pár hete van így. Észrevettem,hogy valami más, de a legutóbbi próbálkozásom volt a legszörnyűbb.

Figyelt kérdés
Konkrétan pucéran nem érdekelte belőlem semmi. Ezt már kérdeztem korábban itt. Néha azt érzem, meg tudok vele birkózni, de most megint úgy keltem,hogy szörnyű érzések kavarognak bennem... Párom kivonul,pontosabban én mondtam,hogy bekenhagyom mindenhkgy, mert azt érzem, így en is csak egy probléma vagyok pluszban,amit nem tud kezelni ..mit tegyek meg ?
2022. jún. 1. 07:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

Az élet nem mindig habostorta. Igen, vannak az ember életében olyan időszakok, amikor elemészti a stressz. Ezt pedig láthatóan sem te, sem ő nem tudjátok jól kezelni.

Nem mindenkinek való a vállalkozói élet. Akit stresszel a pénz kezelése, az vagy tanulja meg csökkenteni a stressz-szintjét, vagy ne vállaljon el olyan feladatokat, ahol komoly összegek felett kell felelősséget vállalni. Nincs azzal gond, ha valakit ez frusztrál, csak azt kéne felfogni, hogy nem minden munkakör való mindenkinek. A folyamatos stressz pedig gyilkos dolog, és ezt nem csak képletesen értem. Pár év alatt képes tönkretenni az ember egészségét. Abból pedig nincs másik. Azt ne gondold, hogy férjed az egyedüli, akinek problémát okoz a stresszes munka, csak a többség belátja, hogy nem éri meg mindent feláldozni egy kis többlet pénzért.

Az pedig részedről a rossz hozzáállás, hogy a mindent elemésztő stressz mellett te személyes támadásnak veszed, hogy nem áll fel a lompos. A stressz már csak ilyen. Képes blokkolni a nemi funkciókat (is). Mint amikor erősen bepiál az ember. Hiába vonaglik előtte a világ legjobb nője, akkor sem fog neki felállni a léc. Bár igaz, utóbbi tisztán szomatikus, előbbi pedig pszichoszomatikus jelenség, de a lényegen nem változtat: az erekcióhoz és az ejakulációhoz nem elég pusztán annyi, hogy látunk egy jó nőt. Ennek komoly evolúciós okai vannak: eredendően amikor az ember mai formája kialakult, még nem voltak munkahelyek. A fő stresszforrást vadállatok, és ellenséges törzsek jelentették. Ha pedig épp a szomszéd törzs támadta a falut, akkor létfontosságú volt, hogy az ember a veszélyre koncentráljon, és ne legyen kedve közben dugni. A világ azóta sokat változott, de az emberi szervezet csak elenyésző mértékben.


"Erről hallani sem akar"

Ez meg a tipikus makacsság. Ironikus, hogy pont az ilyeneknek lenne a legnagyobb szüksége egy pszichológusra.


Hogy mit lehet tenni?

- Pszichológus. Ami persze részéről kizárva, szóval a legjobb megoldás kuka.

- Belátja, hogy ez a munka tönkreteszi, és kiszáll belőle. Nem fog bekövetkezni, mert a pénzéhsége, meg a khm... ""büszkesége"" nem engedi.

- Otthagyod a fenébe. És nem azért, mert egyszer nem tudott elélvezni, hanem mert a folyamatos stressz az ember környezetét is tönkre tudja tenni, ő pedig megoldásról hallani sem akar.

- Beletörődsz, hogy így kell élned. Mondjuk szerintem ez a legnagyobb hülyeség lenne, de a te életed, a te döntéseid.

2022. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
21%

Ha szereted tarcs ki mellette.

Elöbb utóbb maga is rájön hogy baj van.

Vagy megoldást talál a gondjaira.

A helyedben rengeteget beszélgetnék vele.

A kedvében járnék.

Hogy legalább otthon érezze magát fontosnak és szeretve.

2022. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

A legjobb, amit tehetsz, hogy nem veszed személyes támadásnak.


Nyilván a stresszt valahogyan kezelni kell, hogy ne menjen rá a kapcsolat, de az nem megoldás, hogy te megalázva érzed magad. Miért? Megmondta, hogy a stressz miatt, nem azért, mert nem vagy vonzó a szemében.

2022. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%
Doppingszer, drog,nalkohol nem játszik?
2022. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is volt ilyesmi mikor úgymond nem spontán jött a dolog. Amikor úgy èrzem, hogy most kène, akkor nincs problèma. Viszont ha előre megbeszèljük, hogy na este lesz valami, akkor macerásabb. Vannak ilyen hulyesegek
2022. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen nőknél is szokott lenni, akkor történik, ha nem tudsz elfeledkezni a dolgaidról és csak az érzésre koncentrálni.


Az a legjobb, ha magának csinálja, a megfelelő ritmusban(miközben te a teste más területén ügyködsz rajta), esetleg valami új inger sokat segíthet a dolgon, az újra automatikusan reagál majd a teste, és nem fog agyalni máson. Pl zuhanyrózsa.


Persze lehet szórakozni a stresszel, de az az ember egész életét végig fogja kísérni. Minél idősebb, annál több lesz belőle..

2022. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Már megint te vagy az?


Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor inkább szakíts vele.


Három napon belül ez minimum a harmadik kérdésed.

2022. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%

Kezdjük ott, hogy nem érzem magam megalázva attól, ha párom nem egy robot és ekkora stressz alatt nem kívánja a szexet, mert nem vagyok egy ostoba éretlen liba. Ugyanezért képes vagyok felfogni, amikor valami nem rólam vagy ellenem szól.

Ha ilyen ócska, önző társ vagy akkor hagyd is ott, jobban jár. Így is van elég baja, így legalább te nem stresszeled.

2022. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%
Velem is ez van/volt (tegnap írtam ki erről kérdést, szerintem a "ne írd ki minden nap" jellegű válaszadók azt hiszik, ugyanaz a kérdező). Beszéltetek egyáltalán erről? Az én barátomnál is sok volt a stessz, azt mondta, ilyenkor sajnos nem tud ellazulni, nem tudna az együttlétünkre koncentrálni, és lehet, hogy így egyikünknek sem lenne jó. Viszont mivel látja, hogy engem ennyire rosszul érint, igyekszik a nehéz időszakokban is jobban figyelni rám. Illetve én is próbálok megértőbb lenni. Sikerült is megnyugodnom, pedig már mindenfélét képzeltem.. mindenképp beszélj vele.
2022. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. 18-as hozzászólónak: amit írtam, az csak egy szelete a tortának, nem vagyok önző, ócska társ, hosszú ideje arról szól a kapcsolatunk,hogy én próbálom összetartani, és megérteni minden helyzetet. De most valahogy úgy érzem, magammal szemben nem tehetem meg,hogy mindent alárendelek egy olyan embernek, akinek ha gondjai vannak, kivonul, kizár és alig lehet belőle kihúzni egy-két szót. Az, hogy nem nőként van velem gondja, azért abban sem vagyok biztos, mert ha nem kommunikál velem rendesen, akkor mit hihetnék. Nem első esete ez, hogy nem tud megbirkózni a stresszel, hagyott már ott ezért, mert nem volt képes megérteni, hogy emberként szükségem van rá, de ő akkor is csak a ssját problémáit látta. Aztan elnézések közepette visszajött, ígérte, hogy fejlődni fog, dolgozik magán, de most újra előjöttek a problémák, és ez a szexuális életünkre is hat már.

19-es hozzászólónak: őt szerintem nem is érdekli, hogy engem rosszul érint. Mivel csak önmaga számít neki, és fel kell ismernem, hogy engem ez az ember nem is szeret

2022. jún. 1. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!