Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszólogat, visszabeszél?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, és az utóbi időben eléggé megváltozott. Tudom, hogy minden párkapcsolat változik ahogy telik az idő, de kezd egyre rosszabbul érinteni, amit csinál.


Soha nem volt egy udvarias férfi, sokszor inkább egy dackorszakos kisgyerekre hajazott a viselkedése, de tudtam kezelni.


Én próbálok mindent megtenni érte, teljesítem a kívánságait, hozzá igazítok mindent, folyamatosan a kedvében járok. Ő pedig az utóbbi időben arra sem képes, hogy megtegye, amire kérem. Nem szoktam sokszor megkérni dolgokra, de előfordul, hogy kell a segítsége, mindent egyedül nem tudok megoldani. Ilyenkor visszabeszél, poénkodva elutasítja, esetleg még szekál is miatta.


Nem vagyok egy sértődékeny fajta, nem is nagyon veszekedtünk még, de a napokban már elkapott ezek miatt a sírás. Egy idő után észre szokta venni, hogy baj van, ilyenkor odajön, próbál vigasztalni, de hiába mondom el neki mi a probléma, nem érti.


Mindeközben az összeköltözést fontolgatjuk, de most őszintén nagyon elbizonytalanodtam, hogy akarok-e így vele élni. Gondolkodtam, hogy esetleg ezt is elmondjam-e neki, de félek, hogy rosszul esne neki.


Volt másnál is hasonló helyzet? Vagy ez ilyen férfi népbetegség? Ennél már csak rosszabb lesz?


22/L, 26/F



2022. jún. 1. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a pasid eddig is egy lelkileg éretlen kisgyerekként viselkedett, csak moderálta magát a rózsaszín ködös időszak alatt, viszont már kilóg a lóláb. Azért ural le mindent, mert te hagyod neki, körbeugrálod, minden kívánságát teljesíted. Érzi, hogy neki eddig 0-t kell betennie a kapcsolatba. Ha megkéred, hogy segítsen, az mondjuk 0,5. Így viszont már a 0,5 is soknak számít. Ha jót szeretnél magadnak a jövőre nézve, akkor önismeretet tanulsz, hogy miért szeretsz ennyire másokat szolgálni és miért nem vársz el semmit a párodtól. Ugyanis az ilyen élősködők, mint a párod, pont az ilyen lányokra utaznak, mint te vagy.
2022. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jó, ha valaki ennyire alárendeli magát a párjának, főleg, ha az a személy semmit se tesz a másikért. Én biztos nem költöznék így össze. A legjobb lesz, ha leülsz vele és megmondod neki, ha ezen nem változtat, akkor jobb lesz külön folytatni.
2022. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint tipikus kérdés:

Szar a kapcsolat, mindemellett az összeköltözést fontolgatjuk. Minek fontolgatod az összeköltözést, ha semmibe vesz?


És itt msot jöhet, hogy "jajj, amúgy ezen kívül minden rendben és szeret..."


Nem, nincs rendben.



"Én próbálok mindent megtenni érte, teljesítem a kívánságait, hozzá igazítok mindent, folyamatosan a kedvében járok. Ő pedig az utóbbi időben arra sem képes, hogy megtegye, amire kérem. "


Minek teljesíted a kívánságait? Magyarán tudja, hogy tőled bármit megkap amiért a kisujját sem kell mozdítania. Tudom belülről máshogy látj az ember, én is voltam ilyen kapcsolatban, 3 éve léptem ki.


Gondolkozz el, hogy ez szeretet-e a részéről.

A dackorszakos gyerek meg eleve nem párkapcsolatra való, nézhet ki akármilyen jól a pasi. És ezt most minden női társamnak mondom:


NEM KELL ELKESEREDÉSBŐL AZ ELSŐ PASINÁL LERAGADNI, AKI MEGALÁZ, INKÁBB LEGYEN AZ EMBER EGYEDÜL MINTHOGY LELKILEG SEMMIBE VEGYÉK. PONT.

2022. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni, sztem távolodj tőle, szoljvissza neki, állj ki magadért. Akkor tuti kimutatja a foga ferhérjét és könnyebb lesz lapátra tenni
2022. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"de félek, hogy rosszul esne neki."

Jajj szegény kicsi aranypöcörőnek a kicsi lelke...

Te a csicskája vagy, ő meg a nagy földesúr. Nem kell(ene) vele összeköltözni, de kapcsolatra se kellene egy ekkora lusta disznó. A fene megette az egészet, hogy csak dugni van ereje/ideje/kedve, viszont semmi mást nem csinál,mert ő a nagybetűs férfi. Poshadjon meg az ilyen egyedül ott, ahol éppen van.

2022. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%

Nem értem min megy a hiszti.

Nem nyitottak ki a befottesüveget?

2022. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen pasim. 2 év után dobtam. Soha többet!
2022. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan költözz hozzá, csak rosszabb lesz.

0-24-es csicska leszel, felörlődsz idegileg, és kiveszik belőled az öröm. Ez majd az elkerülhetetlen szakítás után a többi kapcsolatodra is rányomja a bélyegét.


Csodás terv, hajrá 😘

2022. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Röviden tömören: Ez a pasi kuka.


Sírsz, alárendeled magad és nem vagy elég jó ennek a kisfiúnak és még megbeszélni sem mered vele. Félsz, hogy rosszul esne neki..Milyen aranyos vagy, ő hol figyel erre veled kapcsolatban, hogy mi esne rosszul Neked? A leírásod alapján sehol, soha.

Legyen erőd elhagyni, elhiszem, hogy az első komoly kapcsolatod egyike lehet és félsz váltani, de hidd el, ennél a pasinál csak jobbat fogsz találni, ha képes vagy tanulni ebből a kapcsolatból.

2022. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem férfi népbetegség, a te kanid ilyen. Őszintén, egyre kevésbé tudom komolyan venni ezeket a kérdéseket. Minden napra jut egy ilyen rimánkodás, ahol a csaj lemegy kutyába önként és dalolva, körbenyalja azura s*ggét, aki természetesen módszeresen megalázza, sz*rba se veszi. A csaj meg még tapsikol is hozzá, mert hát amúgy ARANYEMBER és minden tökéletes, meg ugye SZERETEEEM. Költöztünk össze, jöhet a gyerek, egyszerre 3 is, hogy jöjjön a csok is.

Komolyan ennyire semmibe veszik magukat a nők? Vagy csak trollkodik itt minden egyes nap valaki?

2022. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!